Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kik küzdenek sátánizmus,...

Olgika kérdése:

Kik küzdenek sátánizmus, szervezett zaklatás ellen?

Figyelt kérdés
Tisztelettel írtam Nagytiszteletű Miniszterelnök Úrnak szervezett zaklatás célszemély voltom miatt e-mailt és választ várok jelenleg; emellett úgy döntöttem, úgy gondoltam itt is felteszem a kérdést: kik foglalkoznak szervezett zaklatás elleni küzdelemmel, kik küzdenek sátánizmus ellen? Felhívom a szíves megtisztelő figyelmük a Jogi Fórum szervezett zaklatás témájára. Olgika név alatt szóltam hozzá. Szenvedek, gondoltam itt is kérdezek. Köszönöm szépen a válaszokat, minden jót! Tisztelettel megjegyzem egyik általános iskolai osztálytársam beszélt nekem valamit sátánizmusról, akkor se értettem jól mit, valahogy nem jutott el hozzám jól, de sajnos nem sajnos nem kérdeztem vissza mit is mondott, általánosságban mondtam valamit rá, amely, ami az akkori világ, akkori kisgyermekkori ismereteim kapcsán eszembe jutott; eszembe jutott, hogy van olyan, hogy ismerősség alapján kerülnek állásokba, sajnáltam, hogy szegény, mi lenne elvárható, magamban elgondoltam nem tudom biztosan van-e Isten, Ő szenved, most szenved; mondtam amelyet otthon is hallottam, hogy mondják farkastörvények uralkodnak, milyen rossz a világ, úgy rémlik, hogy mondtam valami olyasmit, hogy mindenkinek van problémája, őszinte, jóindulatú voltam, jóérzésű felé, de nagy szenvedésben, kínzásban, távolságból gondolatolvasásban, férfi, női emberi hangok, zörej fejembe való magas szintű technikával történő sugárzásában, testem, testrészeim kívülről, esetenkénti mozgatásában, kisebb-nagyobb fájdalmak okozásában, lelki terrorban van részem hatodik éve. Nem is értettem jól mit mond osztálytársam. Nos most ott tartok, hogy aki sátánizmusról hall valakitől nem tiszta számomra, hogy hova kell fordulnia, de úgy látom, hogy védelemre van szükség, rosszat tesznek és csak hatósághoz kell fordulni. Holokauszt tagadókkal is íratnak pl. olvasónaplót, fel kell lépni a sátánizmussal szemben. Ha esetleg ingyenes segítségemre, okulásomra való tapasztalat van gondoltam rákérdezek. Senki ne legyen a sátánisták áldozata! Nem kívántam senkit sem megbántani, azt is leírom, sajnálatom, bocsánatom a kérdés miatt. Nagyon szépen köszönöm!

2015. márc. 13. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2015. márc. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ördögűzők.
2015. márc. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi van? Az egész amit írtál összefüggéstelen zagyvaság, kb három mondatot lehet belőle kihámozni. Hogy jött ide a sátánizmus?
2015. ápr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ahogy Dr. Drábik úr Tudatmódosítás c. könyvébe "jött" a sátánizmus, nem én találtam ki. Áldozat vagyok.
2015. ápr. 9. 22:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Olgika paranoid skizofrén. Orvoshoz kéne mennie.
2015. ápr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Olgika az elejétől jár, járok, de nem múlik el a gyógyszertől, terápiától a szervezett zaklatás, és annyi az annyi, hogy pszichiátria részéről mondták hogy kérhetek hatósági segítséget. Mondták, közölték, Ők tényleg segítenek és éppen ezért mondták fordulhat hatósághoz. Felhívtam a 112-őt is az Ügyelet mondta tegyek feljelentést, és ügyeletes megyei tiszthez kapcsolt Ő meg mondta magasabb szintekre továbbítja. Miniszterelnök úrnak írott levelemre a választ, a segítséget Sorstársaimmal várjuk.
2015. ápr. 18. 18:22
 7/10 A kérdező kommentje:
Egy Sorstársamnak hallottam róla, hogy mondták ha rituális emberáldozat bemutatást, szexrabszolgaságot vállal jobb lesz a helyzete. Én úgy gondolom nem lenne jobb a helyzete. Nekem is mondták likvidálnak, meddővé tesznek pl.. Csak mondom nem oly súlytalan szerintem a kérdés kik küzdenek a szervezett zaklatás ellen.
2015. ápr. 22. 16:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Olgika, kérlek menj vissza az orvoshoz, és mondd el neki ezt.
2015. ápr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves Nagytiszteletű Embertársaim! Hatodik éve szervezett zaklatásban végre Nagytiszteletű Lázár János Miniszter Úrtól kaptam egy like-ot a Facebookon. Oda vagyok érte, kezét csókolom, el vagyok ragadtatva! Remélem jön a zaklatás vége. Boldog vagyok. Sok boldogságot Önöknek! Isten éltesse Miniszter Úr! Köszönjük! Szervezett zaklatás célszemélyek, érintettek néven Facebook csoportunk van. Köszönöm eü. ellátóimnak, a tűzoltóságnak, a rendőrségnek, a titkosszolgálatnak és Istennek, valamint a szervezett zaklatóimnak. Megosztottam, ide jól nem tudtam másolni. És kiemelem, hogy lőn az is, hogy Miniszter Úr vasárnap segített. Köszönjük szépen! Köszönöm szépen Önöknek is, Isten áldja Önöket! Szívből sok boldogságot! Köszönöm szépen Önöknek is!

a Facebookról másolva

Olga Natália Nagy

Ma, 17:11-kor

Nagytiszteletű Miniszter Úr! Tessék szíves lenni a szervezett zaklatás célszemélyeket megmenteni! Szervezett zaklatás célszemélyek, érintettek néven csoportunk van, tisztelettel meghívom, hogy csatlakozzon. Köszönetem. Köszönöm a lehetőséget a bejegyzésre, köszönöm figyelmét, sok boldogságot!

112 megosztásTetszik · Hozzászólás

Lázár János kedveli ezt.

Olga Natália Nagy Szívemből kezét csókolom, nagyon szépen köszönöm a kedvelést! A legjobbakat!

2015. aug. 9. 21:08
 10/10 anonim válasza:
47%
Engem nagyon sokaig zaklattak szval meguntam es inkabb beleptem egybe , hidd el nem is olyan rossz. Lehet kulturaltan is csinalni
2016. jún. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!