Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Balaton körüli települések,...

Balaton körüli települések, mennyire nyugisak?

Figyelt kérdés
Vagyis, a Balatonnál melyik településeken(közvetlen Balatonnál északi, vagy déli part) kevés a ház feltörés, normális emberek laknak, nincsennek nagyon turisták...stb.
2010. febr. 15. 07:19
 1/5 anonim ***** válasza:
A közvetlen parton júniustól augusztusig mindenütt sok a turista, azon kívül meg kiahalt az egész
2010. febr. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Keszthely és környékén (tehát az északi part nyugati felénél) nagyon sok a cigány, főleg Keszthelyen és annak kistérségében! Ezeket a helyeket nagyon jól ismerem.

Az északi part keleti részén csak párszor jártam, pl. Balatonfüreden, hát ott is van belőlük elég sok.

Az északi parton csak 1-2 település van ami talán nyugisabb, pl. Balatongyörököt tudnám mondani, az egy nagyon klassz hely és még ott füstöset nem láttam, meg elég csendes, mégis a parton mindent megtalálsz.

2010. febr. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig BalatonGyörök is egy köpésre van Keszthelytől, akkor hogy érted Keszthely és környékét??
2010. febr. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudom hogy közel van, de Györök egy kivétel ez alól. Legalábbis amennyit én láttam belőle. Minden nyáron ott szoktam nyaralni és elég nyugisnak tűnik és tényleg nem láttam még ott cigót.

Szóval Györök az oázis vagy valami hasonló....

2010. febr. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Balatongyyörök is egy tömegnyomor nyáron
2010. febr. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!