Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen munkák vannak, amiket...

Milyen munkák vannak, amiket egyedül is lehet csinálni? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Csendes, visszahúzdó, nem agresszív srác vagyok, emiatt szinte mindig belém kötnek az összes munkahelyen (viccelődésekkel indul, aztán szivatsába megy át)....ha viszont visszavágok, akkor egyből én leszek a főgonosz.....a lényeg: az emberekkel nem tudok bánni.


Kisportolt, izmos vagyok, tehát nem emiatt állnak belém hanem mert kiszagolják, hogy nem vagyok egy ütőverő paraszt, és kihasználják....egy szóval nem kedvelem az embereket, és olyan munkát akarok, ahol nem kell csapatban dolgozni, nem kell bratyizni, hallgatni az olcsó reggeli poénkodásokat....ahol egyedül dolgozhatok, mert magát a munkát viszont szeretem, szinte minden fajta munkát, csak azt nem, hogy a munkahelyeken az emberek nem a munkával, hanem egymással foglalkoznak, egymást csesztetik, ettől már hányingerem van....


Milyen ilyen jellegű munkák vannak?


(Ügynök és egyéb otthoni jutalékos "melók" nem érdekelnek, sem netes "munka")


2015. márc. 5. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Közmunka.Egy ember sepreget,kaszál stb.a többi meg nézi.
2015. márc. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Milyen végzettséged van, mihez értesz?
2015. márc. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Alapvetően minden munkát egyedül végez az ember. Viszont nagyobb vállalatok azért vannak, mert úgy hatékonyabb a feladat megoldása, illetve szükséges a munkamegosztás.

A mezőgazdaságban és az iparban rengeteg olyan tevékenység van, amelyet egyedül végeznek, de az egy egyszemélyes vállalkozást jelent.

Nem hiszem, hogy ez lenne a jó megoldás. A visszahúzódás nem probléma, a társas lét viszont alapszükséglet. Mindössze azt kell tudni, hogy helyzeteket miképpen kezeljen az ember. Ezt megtanulni csak csapatban lehet.

A szívatás első lépése a megszólítás. A második mindenképpen a válasz. Ha nem ugrasz, nem reagálod túl, akkor nem lehet szívatni.

Nekem mondhatják, hogy tökfej, vagy ezt tedd,azt tedd. Az elsőn mosolygok, vagy levegőnek nézem a kötözködőt. A másodikat meggondolom, értelmes-e. Ha igen, megteszem, ha nem, hasonlóan levegőnek nézem. Amit nem teszek: elküldés a jó édes anyukájához. És a probléma kiküszöbölve. Nem mondom, néha kell egy kis odafigyelés, de ez az élet velejárója.

2015. márc. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Pedig a távmunka jó ötlet lehet. Egy programozó, weboldal-karbantartó, fordító tipikusan távmunkában dolgozik, na persze ezekhez nem árt némi képzettség :D

De én például most adatrögzítőként dolgozom. Ugyan közös irodában ülünk, de a többiekkel nem szükséges kommunikálni, ha nincs hozzájuk hangulatom, akkor egész nap zenét hallgatok fülessel és kész. Az a munkahelyi etikett, hogy aki zenét hallgat, azt békén hagyjuk.

2015. márc. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mehetsz juhásznak. Nemrég indul újra a juhászképzés.
2015. márc. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Alapvetően nem vagyok antiszoc., a normális emberekkel szeretek együtt lenni. De az emberek 90%-a egyszerűen kötekedő paraszt, akiket nem tudok sehogy sem kezelni. Ha finom vagyok és mindent eltűrök, akkor a fejemre nőnek. Ha visszaszólok durván, akkor meg azért vagyok közellenség (az előzményeket meg senki nem nézi, pedig ott a lényeg)!
2015. márc. 5. 15:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor neked főnöknek kell lenned! :D
2015. márc. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"De az emberek 90%-a egyszerűen kötekedő paraszt, akiket nem tudok sehogy sem kezelni."


Sajnalom, de ha valaki feltunoen sokszor lep igyanabba a sz.rba, az altalaban azt jelenti, hogy benne van hiba, nem a kornyezeteben.

2015. márc. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"Sajnalom, de ha valaki feltunoen sokszor lep igyanabba a sz.rba, az altalaban azt jelenti, hogy benne van hiba, nem a kornyezeteben."


Én is sajnálom, hogy nem tudtad megérteni az írás lényegét. Valószínű, ha téged nem zavar hogy az emberek többsége neveletlen és bunkó, az csak azért lehet, mert te is hasonló vagy hozzájuk, már megbocsáss.

2015. márc. 7. 13:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!