Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki lenne, ha...

Szerintetek ciki lenne, ha kelta keresztet hordanék a nyakamban ruha fölött?

Figyelt kérdés

Rocker vagyok

25f


2015. febr. 26. 22:31
 1/5 csinibuci válasza:
Figyu nekem második osztályú repro vaskereszt van a nyakamba :D a kelta kereszt miatt nem szól meg senki
2015. febr. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegen hordják. Amúgy meg 25 évesen tényleg itt kell megkérdezned mit hogyan hordj? Úgy hordod ahogy akarod. Akinek nem tetszik az majd nem néz oda :D
2015. febr. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Artistával vagy anélkül?
2015. febr. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Úr Isten! De örülnék ha látnak valakin végre. Nekem nagyon tetszik
2015. febr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nem is a jelkép miatt kérdezem, az nekem is tetszik és nem érdekel ki mit szól....csak úgy akartam kérdezni, hogy kimondottan ruha fölött nem gáz? Mert ha póló alatt hordom, akkor mi értelme van? Én pólón vagy pulcsin kívül, afölött hordanám....csak hogy ez nem-e gáz szerintetek?

2015. febr. 27. 20:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!