Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ciki lenne tizenévesen játszani?

Ciki lenne tizenévesen játszani?

Figyelt kérdés
Én meg a barátaim (3-4 évvel idősebbek) kimentünk bújócskázni, meg szánkózni, aztán hógolyóztunk.. Most meg írták nekünk a többiek, hogy milyen gyerekesek vagyunk, hogy 14-18 évesen kinn játszunk. Mostmár ciki lenne?? O.o :O
2015. jan. 2. 20:35
 1/9 anonim válasza:
100%
hagyd a fenébe azokat akik gyerekesnek neveznek, és csináld, ami jól esik :) én 20 évesen is építek hóembert, ha van rá lehetőségem.
2015. jan. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Irigyek, mert nekik nincsenek barátaik, akikkel bepótolhatnák azt, ami kiskorukban elmaradt =-]


Élvezd az életet, mert ez az egy élet adatott meg, nem több! Ne foglalkozz mások véleményével, mert Szabad ember vagy! Ne mások diktálják az élet ritmust, hanem TE magad =-]

2015. jan. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bújócskázni jó. Főleg csajokkal. :-)
2015. jan. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21 évesen is elmentem szánkózni a barátaimmal és 10 év múlva is remélem menni fogok. És nem csak az én társaságom csinálja ezt, más korombeliek is el szoktak menni. Ne törődj velük, inkább keressetek hosszú és meredek lejtőket és hajrá :D
2015. jan. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 sörpocak ***** válasza:

Ez a fajta gyermetegség még sokkalta viccesebb felnőttfejjel :D

Ez nem cikiség, hanem elevenség,,,és írtó nevettető élőben xD Én is ott lettem volna :)

2015. jan. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ÉN 22 éves vagyok, és minden "gyerekes" játékban maximálisan benne vagyok. Ha sok hó esik, mindig kimegyek, fogok egy hólapátot, összehányok vagy 5 köbméter havat és építek hóbunkert magamnak. Rajongok a túlélőcuccokért, praktikus kütyükért, sokfunkciós dolgokért. Szívesen számháborúznék és bújócskáznék bárkivel, ha lenne erre társaságom. Régebben, amikor ezeket csináltuk, mindig én vettem a legkomolyabban ezeket a játékokat, és rendszerint engem találtak meg utoljára. Meg kell őriznie az embernek a játékosságát :)
2015. jan. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálad idősebbek is szívesen szánkóznak és hógolyóznak! És hidd el, ezek a legjobb kikapcsolódási lehetőségek, mert mindenki egyformán részt vehet a játékban, nem kell hozzá se pénz se semmi, csak jókedv.

Egyáltalán nem ciki és csináld ha jól esik!

2015. jan. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :-D
2015. jan. 2. 22:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Öt éve még bírta a derekam, én is hógolyóztam meg szánkóztam a haverokkal. Ma már csak mosolygok a szánkósokon, de azért a hógolyózást még mindig nem vetem meg alkalomadtán. Csak most már a kisunokáim gyúrják nekem a hógolyókat hozzá.
2015. jan. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!