Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az baj, ha valaki mindenre...

Az baj, ha valaki mindenre azt mondja, hogy mindegy?

Figyelt kérdés
Egyik ismerösöm mindenre azt mondja, hogy nem tudom, nekem mindegy, döntsd el te... Nincs egy saját döntése... Folyton megkérdezem... neki mindegy, döntsem el én. De tényleg, sose mondja hogy igen, vagy nem. Bármint kérdezek neki mindegy, nem tudja. Egyik ismerösöm azt mondja, vannak akikeknek megkell mondani, hogy mit tegyen, és azt teszi, szóval nem hoz magától döntést. Ez jó, vagy rossz?
2010. jan. 31. 18:30
 1/6 anonim válasza:
Valószínűleg nem határozott ember és könnyen befolyásolható. Szerintem nem igazán jó.
2010. jan. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
baj-e?Nekem mindegy.
2010. jan. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

irtó idegesítő egy szokás, ha egy ember ennyire tutyimutyi, hogy nincs semmiről véleménye és neki mindig minden mindegy, azt csinál, amit a többség, csak hogy ne kellejen önállóan döntenie. Csak úgy úszik az árral, majd történik vele valami.

Se nőben,se férfiban nem elviselhető.

Én legalábbis kivagyok az ilyen döntésképtelen érdektelen, puhatestű emberektől

2010. jan. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mond meg neki h nőjjön fel:P


"Semmilyen szél nem kedvez annak,

aki nem tudja, melyik kikötőbe tart."


döntéseink felelőssége elől nem menekülhetünk örökké. Nemde?

2010. jan. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egyértelműen rossz, azt jelenti, h képtelen önálló döntéseket hozni, nincsenek önálló gondolatai, és ha véletlen egyedül marad, nem tud majd dönteni, magába roskad, és elhagyja magát...
2010. febr. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Talán azért fél a vélemény nyilvánítástól,mert fél a leoltástól.Sajnos én is ilyen vagyok.
2010. febr. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!