Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Budapesten nyilvános helyeken...

Budapesten nyilvános helyeken tényleg nem jó előkapni a mobiltelefont?

Figyelt kérdés
2014. nov. 3. 10:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha ki akarnak rabolni, megteszik, akár előveszed, akár nem. Elővetetik veled, simán, fényes nappal, akár egy tömött villamosmegállóban is. Nem egyszer történt már meg ismerősi körben. Ettől nem leszel kelendőbb senki szemében.
2014. nov. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor Budapest veszélyesnek számít?
2014. nov. 3. 10:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem kifejezetten veszélyes, szerintem. Nézd meg, pl. Pécsen mik történtek az elmúlt 4-5 évben :) Teljesen rendben van Budapest is, ilyen az élet manapság. Nekem 2000.-es tesco-s telefonom van, ezért hidd el, senki nem üt le sehol :)
2014. nov. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem tanácsos értéket vinni Magaddal, nekem is sima telefonom van, 5 gyufaskatulyányi a mérete.:)


Nagy a szegénység, sok a kétségbeesett drogos ember. Főleg metrón ajtózárás előtt kapják ki a kezedből, akkor nem tudsz utánamenni. Két kézzel, erősen kell tartani, és mindig minden irányban figyelni.

2014. nov. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
De azért a normál elővigyázatosság nem azt jelenti, hogy percenként és mindenütt ki akarnak rabolni. Ésszerű mértéket kell tartani és nyilván hivalkodni nem érdemes.
2014. nov. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem egy iPhone-om van, egy 40.000 forintos telefonom van. Terveztem hogy Budapestre költöznék.
2014. nov. 3. 11:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Költözz nyugodtan. Ne a telefonod legyen az akadálya :))))
2014. nov. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Budapesten élek, kb 20 000 forintos a telefonom, sose jutott még eszembe hogy ne vegyem elő az utcán.
2014. nov. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Minden harmadik ember telefonnal a kezében utazik, sétál, hallgat zenét, stb. Én előbb foglalkoznék azzal, hogy ne ejtsem le a telefont, mint rablók után figyeljek állandóan. Elég volt a kallerok elől rejtőzni régebben. :D
2014. nov. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez akkora hülyeség, minden vidéki/jobber ezt híreszteli, hogy BP milyen marhára veszélyes. Kirabolnak stb. stb.

Egyáltalán nem rosszabb, mint bármelyik másik város vagy falu.

2014. nov. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!