Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy két lány...

Miért van az, hogy két lány simán csókolózik egymással csak úgy poénból, két srác pedig még egy szájrapuszitól is látványosan undorodik?

Figyelt kérdés
Azért írtam ide, mert a Serelem, Szex témakört nem tudom megnyitni, ezért kérném, hogy ne is tegyétek át
2010. jan. 23. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Azért, mert valahogy egy csókban van finomság, nőiesség és ha két pasi csinál ilyet, akkor ott valamelyik szinte női szerepben van.
2010. jan. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Most nem azért, de ilyen kérdést szerintem ne tegyél fel. Én például rühellem a melegeket...a férfiakat különösképpen...nőknek elnézem. De szerintem már a gondolat is gusztustalan. Az egyetlen kivétel ez alól rokonok közötti puszi esetlegesen...de már a kérdésedből is látszik, hogy te nem erre gondoltál...
2010. jan. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Én nem teszek különbséget a női és férfi homoszexualitás között mindkető azonos neműekkel szexel és az élettanilag abnormális. Én nem csak szájrapuszitól undorodom férfival hanem birkózó nem lennék semmiképp hogy egy izzadt férfit gyömöszöljek.
2010. jan. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

szerintem azért, mert nem férne bele az "imidzsükbe".

az jól hangzik, ha azt mondják a baráti társaságban, hogy ennyi meg annyi csaj megvolt, de milyen lenne, ha ezt pasikról mondanák...

meg az is elég bizarr lenne, ha összehasonlítgatnák: "a józsi jobban csókol, mint a rozi"

2010. jan. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ha a lányok csinálják ugyanezt, az nem gáz?
2010. jan. 23. 21:01
 6/6 belllllla válasza:

hat szerintem mondjuk ket baratno sokkol kozelebbi viszonyban van mint ket barat.a lanyok az utcan pl megfogjak egymas kezet atolelik egymas persze baratsagbol de ket pasi ezt nem csinalja egymassal.

es szerintem ezt jobban elnezik a csajoknak mint a pasiknak.pl ha ket csaj csokolozik azt siman megnezem de ha ket pasi tenne ezt kidobnam a taccsot..16/

2010. júl. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!