Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Éreztétek már, hogy belefáradt...

Éreztétek már, hogy belefáradtatok az oldalba?

Figyelt kérdés
Alapvetően azért jövők fel napi szinten, mert nagyon szeretek segíteni másokon, elégé önzetlen típus vagyok. De most is ahogy böngésztem a kérdéseket, az jutott eszembe, hogy mindig csak ugyanazok a kérdések, meg egyesek annyira nevetségesek, meg az, hogy itt kérdezik meg, meg hogy egyáltalán megkérdezik.

2014. szept. 21. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szeptember óta ugyanígy vagyok: egyre sablonosabbá válnak a kérdések, szinte ugyanazok, csak más köntösben. Ezért sokszor átpörgetem azokat is, amikre eddig válaszoltam.
2014. szept. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos kivették azt, hogy ha felteszel egy kérdést, feldobja a hasonlókat.
2014. szept. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, pont az előbb gondoltam arra, ahogy visszaolvastam egy-két ősidőbeli kérdésemet, hogy régen valahogy sokkal segítőkészebbek voltak a hozzászólók, nem kerestek mindig a kérdezőben és egymásban hibát, és nem kellett minden ötödik kérdést törölni, vagy áthelyezni a "Humor" kategóriába.


Egyszer ott is hagytam a gyakorit, el is búcsúztam egy kérdésemnél, ahova azóta is vissza-visszatérek, igaz, más felhasználóval, mert azóta direkt töröltem a régi email címem, hogy megszűnjön a fiókom.


Amikor kezdtem, akkor teljesen más élethelyzetben voltam, 2009 körül kezdtem aktívan írogatni, azt hiszem. Sajnos mostanság elég sok mindenben akadályoz, mert extra erősen kellene tepernem azért, hogy jobb legyen, és ne kelljen egyedül itthon ülnöm, de azért ha akad valami halaszthatatlan, akkor én is le tudok akadni innen.


Meg aztán rászoktam az itt dühöngésre, a hülye kérdéseknél mindig kiírom magamból a feszültséget :)


(Ez nem az, félreértés ne essék.)

2014. szept. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek titeket!
2014. szept. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lépj ki a konfort témakörödből és nézz szét más témakörben, az nem lesz unalmas.
2014. szept. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!