Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 2014 júniustól az IPM Interpre...

2014 júniustól az IPM Interpress Magazin Pilvax rovatában megjelenő novellák címei?

Figyelt kérdés

Üdv!

Egy ismerősöm pályázott a minikrimi pályázatra, ami a Pilvax rovatbani megjelenést eredményez, ha... Valamikor a nyár elején küldte be, és kíváncsi, bekerült-e vagy sem. Kért visszajelzést siker és sikertelenség esetén is, de nem kapott azóta sem levelet. Sajnos nem volt lehetősége megvenni és megnézni se, sehol nem találta (se hipermarketben, se könyvtárban), újságoshoz meg ezért nem akart menni, hogy belelapozhat-e...

Remélem októbertől sikerül neki valahol belelapozni, eddig nem jött össze neki...

Köszönünk minden választ!


2014. szept. 18. 00:42
 1/3 anonim válasza:
A kérdésedre sajnos nem tudok válaszolni, de én is beküldtem egy pályázatot, és egy kuma szóra sem méltattak... A neten kerestem, hogy hátha írtak róla valami hírt, hogy volt valami kis csendes eredményhirdetés, vagy legalább egyet kiraktak a honlapjukra, de semmit sem találtam. Így jártunk.
2015. jan. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A magazin honlapján van Pilvax rovat. Művészet fül, Pilvax alcím. Ott van pár novella, de tény, hogy a mostani pályázatnak eddig elég gyér a felhozatala.
2015. jan. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszaitokat!

A neten megtaláltam, mondjuk sok üres rész is van benne... Meg január óta nézem a boltban, hát ahhoz képest, hogy minikrimi pályázatot hirdettek, egyik sem az... Ja, és választ én se kaptam, pedig kértem.

2015. ápr. 11. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!