Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiúk! A ti szemetekben ciki,...

Nekono kérdése:

Fiúk! A ti szemetekben ciki, ha egy lány Nickelback-et hallgat?

Figyelt kérdés

2014. aug. 25. 20:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a ciki, ha arról gondolkodik, hogy mi a ciki. Ami talán a gyávaság és a megfelelési kényszer keveréke.
2014. aug. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 ksztella válasza:
100%
Én meg Asking Alexandriát meg BMTH-t hallgatok,se emo se rocker nem vagyok...Nos ez gáz? NEM.Azt hallgat az ember amit akar ugyan már:) :D 17/L
2014. aug. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Jól mondod, a gyávaság és a megfelelési kényszer keveréke, de csak azért, mert már régebben égettem meg már vele a kezem az miatt, hogy Skillet-et is hallgatok. Vagy a Skillet más tészta?
2014. aug. 25. 20:28
 4/16 A kérdező kommentje:
*bocsi, az a második 'már' nem kellett volna >.<
2014. aug. 25. 20:29
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez annyira mindegy...

A Nickelback egyébként sem rossz.

2014. aug. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%

hogy lenne ciki?? szerintem tök jó ha egy lány igazi zenét hallgat. Bár én metalt hallgatok, nem szeretem a Nickelback-et, de attól még szerintem jó ízlésre utal, valaki szereti.

18 f

2014. aug. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, de erre a kérdésre muszáj válaszolnom, mert felháborító. Neeem ciki. Nem lehet az, hiszen én is szeretem, a Savin' Me a csengőhangom:D Rám is néztek már furcsán, amikor a zenelejátszómból egymás után szólalt meg a Beatles, U2, Nirvana, majd a 99 Red Balloons, ami már überciki. De nem kell ezzel foglalkozni, azt hallgatsz, amit szeretnél, ízlésen nem szabad, hogy bárki fennakadjon:))
2014. aug. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A 99 Red Ballons miért ciki? Az egy időtálló klasszikus. Akinek ez ciki, annak úgyis minden 1-2 évnél idősebb szám az...

Ja, javaslom, hogy hallgasd meg a Goldfinger feldolgozásában, ugyanezen a címen megy!

2014. aug. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem ciki, csak a korosztályom 70%-ának. Vagyis, inkább csak az én ismerőseim ilyen "maiak".

Meghallgattam, nem rossz, ezt a stílust is szeretem, a Green Day jut róla eszembe. De az eredeti az igazi... :)

2014. aug. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
köszönöm. sikerült megerősíteni a hitemet. azóta is bömböl a fülesemből a 'Gotta be somebody'. mindenkinek megy a a zöld kéz :)
2014. aug. 25. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!