Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen lány lehet az, aki...

Milyen lány lehet az, aki szereti a Jamiroquai-t, meg a Depeche Mode-ot?

Figyelt kérdés

Annyit tudok róla, hogy 29 éves, meg néhány alap infót.

Mit gondoltok, milyen lehet a viselkedése, öltözködése, gondolkodásmódja egy ilyen lánynak?


2010. jan. 9. 22:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Normális. Ilyen idős korban már nem okoz olyan különc gondolkodást bizonyos zenei stílusokhoz való ragaszkodás. Igazából fiatalabb korban sem, inkább a zene kiválasztásával akarnak még különcebbnek látszani. Én népzene kedvelő vagyok, meg kemény rockot is hallgatok, és csini tűsarkúban járok, nőiesen, és a kutya meg nem mondaná, hogy legszívesebben bőrgatyában meg veszkóban fújnám a pásztorfurulyát :))
2010. jan. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
ezt nem lehet így megállapítani, és ne is próbálkozz, mert esetleg kitalálsz valami hülyeséget, és a lány teljesen nem olyan.
2010. jan. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

de ő inkább fiús típus lehet, nem?

vagy az volt. vagy inkább a lelkülete fiús, ha nem is a külseje, gondolom...

2010. jan. 9. 23:20
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem a DM-ot, de semmi fiús nincs bennem.

Zenei stílusból NEM LEHET viselkedésre meg öltözködésre következtetni.

A húgom death metal-t hallgat, de úgy néz ki, mint aki Cartoon Network-öt néz.

2010. jan. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

hát, jó, akkor nem gondolok semmit róla! :)


de azért szerintem lehet, mert pl. aki Madonna vagy (főleg régebben) Britney-rajongó, azok általában nőcisen öltözködnek, a viselkedésük csábos, stb.

Aki meg Amy Winehouse-t csípi, az meg valószínű tetkós, túl laza, talán partidrogokat is használ stb.

2010. jan. 10. 00:13
 6/14 A kérdező kommentje:
vagy pl. a tesóm. a művészi zenéket szereti, Vangelis, Mike Oldfield, meg az olyan muzsikákat, amik erősen hajaznak a klasszikus zenére, most nem tudok zenekart írni, ő például végtelenül jólelkű, segítőkész.
2010. jan. 10. 00:16
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenekből ne vonj le következtetést. Öcsém pl. fiú létére kedveli Britney zenéit (mást is, de most egy általad felsoroltat írtam), de tipikus barkácsoló és rendetlen fiú.

Én meg hadd ne kezdjem el felsorolni, mi mindent szeretek, de még véletlenül se egyféle stílusirányzat, és engem se lehet beskatulyázni, milyen vagyok. Pontosabban én tudom a megfelelőt, de abból annyira kevés van, hogy másnak eszébe se jutna. :-)

2010. jan. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

23:50 vagyok

Depeche Mode mellett Britney-t régen, Madonnát (nem vagyok nőcis), Amy Winehouse-t (nulla tetkó) most is hallgatok.

Sőt, Lady Gagát és Mötley Crüe-t, Ramones-t és Kelly Clarkson-t... folytathatnám.

Nem tudom, hány éves vagy, de ez a levezetés elég butácska.

2010. jan. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így tényleg nem lehet megmondani 2 együttes alapján. Bármilyen lehet, akár kényes szőke plázamacska vagy kemény rocker tele piercinggel meg tetkóval, de jó eséllyel csak egy teljesen normális átlagos nő:D
2010. jan. 10. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
"de azért szerintem lehet, mert pl. aki Madonna vagy (főleg régebben) Britney-rajongó, azok általában nőcisen öltözködnek, a viselkedésük csábos, stb" - vagy inkább ribancos...
2010. jan. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!