Budapest VIII. Kerület, mennyire rettenetes, illetva annak utcái?
Figyelt kérdés
Tudom van már kérdés ami erről szól, de nem találtam a számomra értékes választ. A Golgota utca például mennyire legalja környék? (Nem lakás szempontjából teszem föl a kérdést.)2014. júl. 22. 15:42
2/7 A kérdező kommentje:
Mégy az utcán és simán beléd kötnek? Csak, hogy mire kell számítani az embernek.
2014. júl. 23. 14:43
3/7 A kérdező kommentje:
Illetve az 1-es és 130-as járatokat tekintve milyen vajon a hangulat?
2014. júl. 23. 14:55
4/7 anonim válasza:
Ennyire azért nem durva, hogy odamész és egyből belédkötnek/kirabolnak. A járatok nem számítanak veszélyesnek.
5/7 A kérdező kommentje:
Nagyjából erre lettem volna kíváncsi. Sok mindent hallani...most döntse el az ember mi igaz, mi nem. Azért köszönöm a válaszokat.
2014. júl. 25. 19:22
6/7 anonim válasza:
A nagy része túlzás. Az tény, hogy nem éppen a legbiztonságosabb hely Bp-en, de nem fognak pár ezer forintért összeszurkálni, főleg nem nappal.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!