Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kitiltottak Izraelbol, hogyan...

Kitiltottak Izraelbol, hogyan tudom elintezni, hogy vegyek le a tiltast? FONTOS!

Figyelt kérdés
Kint eltunk a parommal Izraelben egy ideig.Sajnos lejart a vizumunk,es igy vizum nelkul dolgoztunk.Egyszer volt egy ellenorzes a parom munkahelyen,es mindenkit hazakuldtek ill.kitiltottak.A legjobb barataink Izraelben elnek,es minden evben legalabb egyszer szeretnenk oket meglatogatni.Tenyleg csak 1-2 hetre mennenk,de a parom kivan tiltva.Hol lehet kervenyezni hogy"levegyek a tiltast rola"?Mit kell tennunk?
2010. jan. 4. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Ha írsz nekem privátban segítek neked elintézni. Zsidók vagytok egyébként? Csak azért kérdezem, mert, énis az vagyok, és tudok nektek Deutsch Róbertnél intézkedni.
2010. jan. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
.
2010. jan. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

21:40

Hát ez igen "tartalmas" hozzászólás volt -.-

2010. jan. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valoban az volt... :-)
2010. jan. 4. 21:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, a tartalom valahogy lemaradt. :)


Szóval azt akartam írni, hogy a legbiztosabb információkat a nagykövetségtől kaphatod, úgyhogy szerintem első lépésben írj egy e-mailt az izraeli nagykövetnek, ott biztos elmondják mi a teendő, és utána tudtok intézkedni.


T

2010. jan. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves"T"

Koszonom a valaszodat. :)

Meg fogjuk probalni.

Minden jot!

2010. jan. 4. 22:21
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves elso valaszolo,

Irtam Neked e-mailt,remelem megkaptad?!

2010. jan. 5. 16:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!