Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a jó abban, ha valaki a...

Mi a jó abban, ha valaki a WC-n nagydolog közben olvas újságot?

Figyelt kérdés
Hogy van egyeseknek ehhez gusztusuk? Ülni hosszan a büdösben...:S Mért nem a nappaliban olvasnak? Főleg pasiknál látom ezt.
2010. jan. 4. 17:29
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
En is maniakus wc-n olvaso vagyok, de ugyanugy szoktam laptopozni, telefonalni is.Szoval, kezdjuk az elejerol.Eloszor is, beledobok jo sok wc-papirt a cseszebe, igy amikor beleesik a cucc, nem csap fel a viz.Mikor kijott, felallok, lehuzom, aztan ha lement, meg visszaulok.es addig ulok ott, amig vagy jon meg valami, vagy ha nem jon semmi, akkor addig, amig ugy nem erzem, hogy mostmar eleg volt.Es hogymiert jo ottulni, es olvasni?Nem tudom, egyszeruen jo es kesz.Egyebkent en is meg szoktam mondani, hogy mit csinalok, ha valaki felhiv, mondjuk Anya, vagy a pasim.Legalabb tudjak, h ne zavarjanak, mert ez az en kis ritualem:-)
2010. jan. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
:) akkor ezek szerint lányok is vannak így...jó tudni
2010. jan. 8. 17:41
 23/30 anonim ***** válasza:
92%

Én azért szoktam könyvet olvasni, mert nekem nagyon nehezen megy a székelés és ha arra koncentrálok, akkor nem megy. Tehát nem azért olvasok, mert máshol nem lehetne vagy az az olvasnivaló annyira érdekel. El kell vonnom a figyelmemet valamivel és akkor sokkal egyszerűbben megy...mert számomra az az undorító, mikor a "nagy dolgot" érzem kijönni, nagyon leblokkolok, ha arra figyelek. Nem érdekel mások véleménye. Nekem máshogy nagyon nehéz WC-re mennem.


23/L

2010. jan. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
88%
Dupla élvezet. Én kávét is viszek magammal a vécére. Úgysem ül az ember tovább a büdösben, mint amíg a dolgát végzi.
2010. jan. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Nekem élvezet érezni, ahogy kijön. Én is utálom az olyan vécéket, ahol rögtön a vízbe esik és egy nagyobb adag összefröcsköli a fenekemet.
2010. jan. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
80%

Orvostól hallottam, hogy nem ajánlott könyvet, újságot olvasgatni a vécén, mivel elvonja a figyelmet a lényegről. A tested hozzászokik, hogy ha bemész a vécére, nem kell gyorsan végezni, mivel úgyis olvasni mész be. A székelési inger gyengül, bizonytalanná válhat, ez a széklet visszatartásához, elhalasztásához vezet. Hosszútávon jó kis székrekedés alakulhat ki, arról nem is beszélve, hogy idegen helyen megnehezül vagy épp lehetetlen lesz a normális vécézés. Amúgy felteszem, a család sem repes örömében, ha azért kell várakozniuk, mert apu beült egy órácskára.


Egyébként a vécén gondolkodni is lehet. Az ma már nem divat? Hallottam vhol, hogy egy tudósnak ott jutnak eszébe a legjobb gondolatok. (Agatha Christie-nek pl. mosogatás közben jöttek a krimi ötletek.)Egyeseknél már a vécében is tévé van meg rádió, aztán mennek a pszichológushoz, hogy sok a stressz... :D

2010. jan. 9. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
02:34: én nem azért vagyok bent sokáig a vécén, mert olvasok, hanem azért, mert nekem mindig nehéz volt és ezáltal sokkal hamarabb, könnyebben végzek. Miért kellett lepontozni? ?
2010. jan. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 Srapnel ***** válasza:

Ó, én beviszem a laptopot is néha.


A lényeg: párhuzamosítás. Egy időtartamon belül több dolgot is csinálsz.

2010. jan. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:

10.04: Ezt most tőlem kérded? Mármint, hogy miért kellett lepontozni? Hidd el, én aztán semmit nem pontoztam le.

Megértem, ha azért tereled el a figyelmed, mert azt tapasztaltad, hogy neked így működik a dolog. Legalább találtál egy jó módszert - eszembe se jutott lepontozni.

Igazából senkinél nem nyomtam semmilyen pontot.

2010. jan. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Szarás után ki szoktam verni, így teljes az öröm.
2017. dec. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!