Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a jó abban, ha valaki a...

Mi a jó abban, ha valaki a WC-n nagydolog közben olvas újságot?

Figyelt kérdés
Hogy van egyeseknek ehhez gusztusuk? Ülni hosszan a büdösben...:S Mért nem a nappaliban olvasnak? Főleg pasiknál látom ezt.
2010. jan. 4. 17:29
1 2 3
 11/30 thegodswhip ***** válasza:
100%
Mert hamar megszokja az orrod a szagot, és akkor nem érzed.
2010. jan. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
74%

Mi az, hogy hosszan ülni a büdösben?

Vagy csak nálam alap dolog, hogy ahogy kijön, lehúzom? :S

Ha meg kell még, akkor várok, de akkor se a saját kulám fölött, hogy had bűzölögjön... :S

2010. jan. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
53%

18:47

Egy kerti budiban mindig büdös van, és ha csak pár percet is ülsz akkor a ruhád is átveszi azt a szagot. Meg persze télen hideg is van. Ott nem hiszem, hogy lenne kedve valakinek újságot olvasni. És várni a megváltást.

2010. jan. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
90%

18:58

nem tudom, te merre laksz, vagy nálatok hogy van ez, de nálunk a WC az az angol WC, a budi meg a kertben van, a kérdező pedig WC-t kérdezett, ahol pedig senki nem kényszerít rá, hogy ott trónolj a kulád fölött, mert le lehet húzni, és ha frissen lehúzod, máris nem büdös.


a 18:47-es voltam

2010. jan. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

mert elvonja a figyelmedet az idorol. :)


amugy neha csak siman beulok oda olvasni, mert a csaladom nagyon zajos. Vagy nem vart rokoni telefon hivas elol menekulok. xD

2010. jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

18:47,18:58: beszakadok a röhögéstől! XD XDDD!

Ezek a dumák...XD

2010. jan. 4. 23:55
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

19:39 aki a 18:47 -es volt

Én mint a 18:58 as szólok hozzád


van tapasztalatom az angol WC rőlis sé a kerti budiról is, csupán bemutattam a másik végletet is, hogy míg bent melegben, megnyomva egy Brisse illatosítót, nyugodtan , zavartalanul lehet trónolni és újságot olvasni illetve telefonáló rokonok elől bujkálni XD, addig a Budiban ezt nem tennék meg sokan.

Am 1x lehúztam az angol wc-t és tiszta víz lett a seggem úgy felcsapott. Tehát inkább azután húzom le miután teljesen végeztem és lezártam a tetejét.


Am telefonáló, egy rokonom mesélte, hogy épp kábelt fektetett miközben telefonált neki valaki , megkérdezte mit csinálsz, erre megmondta a tutit,hogy sz@rok erre megsértődött. Ne telefonáljon senki wc-n illetve hazudjon valamit ha megkérdezik a vonal végéről, hogy mit csinálsz.

2010. jan. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

0:07 aki a 18:47 -es volt... :D

19:39-es és 18:47-es vagyok megint :D


sokan mondták már hogy vizes lesz a fenekük, ha lehúzzák a WC-t, és most te is... de én ezt se értem :D

nekem soha nem lesz vizes :D

ti csípőig beleszuszakoljátok magatokat, vagy hogy? :D

2010. jan. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
úristen,ti rajtamaradtok a wc-n öblités közben? XD XD!!! Csak nekem tünik evidensnek elötte felállni és lecsukni azt a rohadt fedelet?? Jézusom...:SS :))))))
2010. jan. 5. 15:21
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

15:18

lehet, hogy nem egyforma a wc-nk, van ugye az amelyik ugy néz ki mint egy tölcsér, hogy középen van a lyuk és körben lenyomja a víz,

nos ami nálam van az olyan, hogy van benne egy lépcsőszerűség, hogy a cucc arra esik és onnan mossa le előrefelé a viz a lyukba és onnan alámerül.

ez a grafika talán jobban megmutatja:

[link]

2010. jan. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!