Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért hülyíti be ennyire az...

Miért hülyíti be ennyire az embereket a foci-vb? Van olyan rajtam kívül, aki magasról tesz az egész vb-re?

Figyelt kérdés

Ma néztem a hírekben, hogy sokan a vb miatt vesznek hitelre TV-t és egy csomó sört.


Én a magam részéről nem foglalkozok a vb-vel és semmi más sporteseménnyel, de nem értem, hogy hogyan lehet ez ilyen hatással az emberekre. Egy átlagember élete nem változik attól, melyik ország csapata nyeri a világbajnokságot. A focisták pedig a sok tudatlan sörivó focirajongó miatt keresik vastagra magukat, függetlenül attól, hogy mi lesz a végeredmény, ők mindenképpen nyernek.


27/F



2014. jún. 14. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
28%

Igen, Te egy nagyon különleges ember vagy, szemben a focirajongó tömeggel.

Persze attól még, hogy nem értesz meg más embereket, nem biztos, hogy ők a hülyék.

2014. jún. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%

Igaza van az elsőnek, szal engedd meg, h hagy gratuláljak én is, h ilyen különleges ember vagy, aki leszarja a VB-t!

Gondolom te vagy az az idióta is, aki nem érti miért jó a barátokkal lenni, elmenni kirándulni, miért vannak családi összejövetelek meg a többi.

Egy élmény lehet veled az élet....

2014. jún. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Van aki szerti a focit, van aki nem, ennyi, slussz.

Én magát a focit leszarom, de a nyomorgó brazilokat rendesen dühítheti a pompára kibobált pénz, viszont katari építési vállakozók annál inkább örülnek neki, mert az ottani törvényi keretek között gyakorlatilag rabszolgákkal dolgoztathatnak. Ez persze nem látszik a képernyőn.

[link]

2014. jún. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyjából egy héttel ezelőttig azt hittem, hogy most EB lesz, ennyire érdekel. Az mindenkinek a magánügye, ha annyira ostoba, hogy hitelre vesz tévét, csak a tömeghisztériát nem értem. Na jó, azt sem, hogy miért jó a fotelból vagy a kocsmapult mellől nézni, ahogy mások sportolnak, ahelyett, hogy az ember felemelné, amit kell, és maga kergetné a labdát.
2014. jún. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Én inkább az ilyen bohócokat nem értem, mint a kérdező meg az előttem lévő, h ettől érzik magukat valakinek, h ők nem nézik és jaj, én vagyok a valaki.

Az meg hab a tortán, h ostobáz azért, mert hitelre vesz valaki TV-t.

Ilyenkor akár 50%-kal és 0% THM-mel hozhatod ki.

De igazad van, inkább gyűjtsön és majd vegye meg fél évvel később 2* annyiért.

A többiről meg nem is beszélek, sekély emberek vagytok...

2014. jún. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

én is magasról teszek a vb-re teljesen hidegen hagy hogy hogy rohangálnak az emberek egy pályán egy labda után és mert beletudnak rúgni akkor már húdejók :)

de ha nem érdekel nemkell vele foglalkozni aki szereti hagy nézze aki nem az nem enyi

2014. jún. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
Értem mit akarsz mondani viszont csak abban értek veled egyet hogy mennyi idióta van aki hitelre vesz TV-t csak emiatt.Én jómagam is nézem a meccseket de valahogy én nem vettem fel semmilyen hitelt.Itt bukott meg az általánosításod.Mellesleg nem vagy te egy kicsit beszűkült látókörű?Attól mert te egy anti-sport 150kg-os húsgolyó vagy létezhetnek olyan emberek akik szeretnek különböző sportokat nézni meg űzni is azokat.
2014. jún. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekelne, akkor nem foglalkoznál vele kedves kérdező!
2014. jún. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdés lehetne ez is: "Miért hülyíti be ennyire az embereket, ha másokat érdekel a foci VB, de őket nem?"
2014. jún. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

"Attól mert te egy anti-sport 150kg-os húsgolyó vagy létezhetnek olyan emberek akik szeretnek különböző sportokat nézni meg űzni is azokat."


Ezt buktad, mert a 186 cm-hez 72 kg vagyok és rendszeresen futok, kondizok, biciklizem és néha úszom is. Sportműsort viszont valóban nem nézek egyáltalán.

2014. jún. 16. 20:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!