1/2 anonim 



válasza:





A kezdő gondolat, vagy motívum megjelenik a végén is. Lehetőleg logikailag helyesen. Ez foglalja keretbe az írást.
Himnusz pl. ilyen.
2/2 anonim 



válasza:





Nem egészen, bár részben igaza van az előzőnek. Pl. az Édes Anna keretes szerkezetű regény, de ott a keret a cselekmény világából kilép (Rituale Romanum, Kun Béla menekülése, utolsó fejezet), akár külön is értelmezhetők, nem tartoznak szorosan a regényhez. Itt pl. ez adja a keretet.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!