Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tud egy arab ferfiba...

Hogyan tud egy arab ferfiba beleszeretni egy magyar no?

Figyelt kérdés
Egyre tobben irjak h arab ferfibe szerettek bele meg a fb-on is lattam mar tobb magyar lanyt aki bekoti a fejet felveszi a ferje vallasat stb....nem hiszem el h valaki ilyen naiv es hulye.Ha kicsit utana olvasna az arab kulturanak akkor tudhatna hogy milyenek.Megis mi vesz ra egy not hogy igy elvegye a pasi az agyat??? komolyan kerdezem?
2014. máj. 19. 14:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
15%
Még elfelejtettem ezt:nincs facebookom se semmi hasonló. Ha volt is hamis facem, megtalált. Semmi esélyem sincs. Nem csaltam meg soha, de mindig szemen tart, nagyon féltékeny. Az emailembe bármikor belenézhet.
2014. máj. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Es Te igy boldog vagy??? Magyarul semmi szabadsagod...Tehat ha elakarsz menni a boltba pl akkor felkell hivnod a ferjed hogy mehetsz e vagy hogy?Miert nem lehetsz fennt a fb-on??? Mo-on eltek??
2014. máj. 19. 17:19
 13/16 anonim ***** válasza:
30%
Igen boldog vagyok. Előbb sem mentem diszkòba, kocsmába stb.,,ezzel nem zavar. Lehet hogy aki ilyen kimenős, nagyon nehezére esne az ilyesmi. Jól érzem magam attól , hogy látom hogy mennyire rám figyel, hogy mennyire félt, és hogy mennyire féltékeny, ha bár az utóbbitól kicsit félek...Face csak időpazarlás, egymillió ''baráttal'' akiket nem is ismerünk. Ha kell a face akkor a férjemét használom. :-)
2014. máj. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Engem iszonyat taszitanak, meghozza tobb dolog miatt.

1. Elvakultan vallasosak es aki ennyire mindent alarendel a vallasnak es nem tud esz ervekre mit mondani csak hogy "Allah a magassagos" az egyszeruen buta mint a tok.

2. Iszonyat szorosek. Ha valami szoroset akarok akkor veszek egy kutyat, de ezeknek a pasiknak nyaron olyan az alapszaguk hogy iszonyat.

3. Az osszes dohanyzik, vizipipazik, ami csak ratesz a szagukra. Kb a nyugati teri aluljaro illata arad beloluk.

4. Nem tisztelik a noket, nekik a no eszkoz aki a gyereket szuli. Aki azt allitja hogy ez nem igaz az nem ismer igazi arabot.

Nekem magyar pasim van, mindenben egyenrangu vagyok, ha van egy fesztival ami ot nem erdekli akkor siman elmehetek a baratnoimmel, nincs belole sem jelenet, sem nem kell magam lepedobe tekernem, igy a csoport kepen is jol mutatok. A pasim kozben hegyet maszik, engem meg az nem mozgat, nem is kotelez hogy vele menjek, mindkettonknek megvan az emberhez jaro szabadsagunk.

2014. máj. 20. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ja es a kapcsolatunk alapja a bizalom. Azert vagyunk egyutt mert szeretjuk egymast, ahol a nonek engedelyt kell kernie hogy elmenjen valahova egyedul ott nincs bizalom, az minden csak nem boldog es bizalmon alapulo parkapcsolat. Meg soha nem csaltam meg a parom es nem azert mert kendot kell tekerjek magamra, hanem mert tudom hogy o sem tenne es tiszteljuk az egymas iranyaban felepitett bizalmat es tartjuk annyira a kapcsolatot hogy nem kell ketrecbe zarni egymast.
2014. máj. 20. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nekem ez elet inkabb bortonnek hangzik.Semmi magan szferad nincs nezi a leveleid meg nem mondhatsz neki nemet soha.Es mi van h nemet mondasz? Ez egy rabszolgsors amit Te valasztottal.Ezzel is megerositetted bennem azt h igen is minden arab ilyen.Ajanlom neked a Jean Sasson Fatyol mogott cimu konyved.Szivfacsaro es esszel fel nem foghatoak ezek a dolgok....
2014. máj. 20. 09:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!