Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tud egy arab ferfiba...

Hogyan tud egy arab ferfiba beleszeretni egy magyar no?

Figyelt kérdés
Egyre tobben irjak h arab ferfibe szerettek bele meg a fb-on is lattam mar tobb magyar lanyt aki bekoti a fejet felveszi a ferje vallasat stb....nem hiszem el h valaki ilyen naiv es hulye.Ha kicsit utana olvasna az arab kulturanak akkor tudhatna hogy milyenek.Megis mi vesz ra egy not hogy igy elvegye a pasi az agyat??? komolyan kerdezem?
2014. máj. 19. 14:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Ugyanúgy, mint bárki másba.
2014. máj. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
45%

Ennyire naivak sajnos. En kulfoldon elve tobb olyan esetet is lattam amikor a kis 19-20 eves agyatlan magyar csajok osszejottek a 30+ eves, vagy akar fiatalabb arabbal es utana dobbentek ra hogy mi ujsag.

Volt hogy mellette a faszinak felesege volt, aztan meg jott a szoveg hogy "hat nekem tobb is lehet", de volt hogy utana dobbent ra a lany hogy a kutyaja igenyesebb es tisztabb. Egyebkent van hogy megtalalja a zsak a foltjat es amelyik lany olyan hogy a kutya nem nez ra, igenytelen, de egy arab megtalalja es beleszeret a -vizum miatt- akkor hirtelen nagy lesz a szerelem, ott aztan ilyen aprosagok hogy a wc melle dobalja valaki a szaros papirt nem szamitanak.

2014. máj. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Minket nőket nagyon vonzanak....nekem arab a férjem... nekem a szeme tezszett, a teste, meg a szája...azután amikor jobban megismertem nagyon olyannak találtam, mint amilyen én vagyok. Egyet értünk majdnem mindig,..valakik azt mondják hogy az arab férfiak "vibrálnak" a szemükkel (nem értem hogyan).. nincs semmi gondom a férjemmel. Még sosem ütött meg, sosem szégyenített meg. Mindig segít, még mosogatni, főzni is. Amikor meglett a kislányunk még jobban mélyült a kapcsolatunk, nem annyira szigorú, mint amilyen volt
2014. máj. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
9%

A szomszédlány már meg is szült egy arab fickónak, a szülei pedig, akik idáig minden magyar srácot kiraktak a házukból, tárt karokkal fogadták ezt a pasit.

Szerencsére kimentek a csávóhoz, gyerekkel együtt és úgy néz ki hogy nem jönnek haza.

2014. máj. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
17%

Egy szó:

Pénz.

Na jó, van aki külföldi férfiban / nőben találja meg a szerelmet ( ez lehet akár néger, kínai vagy arab is ), de ha vagyonosabb az illető akkor még ott van az a bizonyos "plusz".

2014. máj. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
En szinte csak arabbal jartam egy osztalyba nyelvsuliba.Sokkal beszeltem de ahogy a nokrol megnyilvanultak az valmai borzalom.Maguk kozt az oszes europai no kur....va mert nem takarjuk el magunkat.En rosszul vagyok toluk es nem is helyesek.En csak a agressziot latom a szemukben meg a kej sovar fejuket ha meglatnak es szep labat v egy dekoltazst.
2014. máj. 19. 16:11
 7/16 A kérdező kommentje:
a 3. valaszoltol kerdem h sose bantott a ferjed? Mennyivel mas az eletetd ha mas mint egy europai ferj mellett?
2014. máj. 19. 16:12
 8/16 anonim ***** válasza:
34%
Nem, nem bántott...még én ütöttem meg kicsit amikor néha bunkó volt velem. (Nem látta hogy megmostam a ruháit amikor elromlott a mosógép és azt mondtam hogy nem csinálok semmit, nagyon dühös voltam...néha veszekedünk, de ez csak akkor van amikor messze vagyok) annyira külömbözik az életem a más európai nőtől, hogy nem szabad kihívóan öltöznöm, mindig ha menni akarok valahová a férjemmel megyek, vagy hanélküle akkor meg kel előbb mondanom neki na meg ha megengedi hogy menyjek...rendszeresen imádkozom mert ha nem tezem szarul érzem magam. Ennyi...na meg a tabu dolgok csak az, hogy soha nem szabad elutasítani a közeledést, ha betwg vagy, fáradt, mindegy....
2014. máj. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
17%
Ami azt illeti, én egy kissé aggreszív alkat vagyok , próbálom magam türtőztetni.
2014. máj. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
27%
Boldogabb vagyok ezzel az arab férfivel mint európaival, nem iszik, segít a háztartásban ha otthon van,,.ezt európai férfi nem teszi..vagy nagyon kevés
2014. máj. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!