Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit küldjek postán egy tájföld...

Mit küldjek postán egy tájföldi lánynak? Milyen "hungarikumot"?

Figyelt kérdés

Van egy tájföldi levelezőpartnerem, nő, 24 éves. Lánynak tartom inkább, mert olyan a viselkedése. Megadta a lakcímét, h küldjek neki képeslapot. Eddig oké, de gondoltam küldhetnék neki még valami mást is és így dobozban küldve egy kedves figyelmesség részemről, számára pedig öröm és boldogság. Nem akarok alkoholt küldeni, mivel nem iszik. Édességet sem, mivel kicsit túlsúlyos és egyébként is most kezdett el járni edzőterembe. Azt szeretném, ha küldeményemről Magyarország és én jutnék az eszébe bármikor!


Komoly válaszokat várok!



2014. ápr. 21. 17:31
 1/3 anonim válasza:
pirospaprika,könyv nem tom
2014. ápr. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


a 2. oldalon vannak az árak (levélként add fel)

ennek tudatában tervezz


továbbá gondolj arra is, hogy mi nem jöhet szóba: folyékony, romlandó, törékeny, stb

2014. ápr. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Paprikára gondoltam, jó ötlet, szerintem megfogadom. Könyv necces, mert bár elég könyvfaló, inkább anyanyelvén olvas, nem angolul. Kisvárosban élek, könyvesbolt is egy van, de abban angol nyelvűt találni nem lenne könnyű.


Köszönöm az ártarifa táblázatot is. Megfontolandó...

2014. ápr. 21. 17:51

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!