Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Akik a neten (blogon) történet...

Akik a neten (blogon) történeteket írnak, vajon mennyire gondolják komolyan?

Figyelt kérdés
Mert valószínűleg szeretnék, ha olvasnák őket, hiszen kiteszik az írásukat az internetre. De ugyanakkor - és bocsánat, ha ezzel valakit megbántok - nem látom úgy, hogy bármit megtennének azért, hogy írók legyenek. Úgy értem, attól senki nem lesz az, hogy blogon posztolgat.
2014. ápr. 18. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem akartam író lenni, de jól esett kiírni magamból a gondjaimat..Idegeneknek, névtelenül.
2014. ápr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert mit is kell tenni, hogy író legyen valaki?

Keresni egy kiadót és kiadatni az írását?

Pénzt kell keresnie vele?

Vagy elég, ha csak megjelenik nyomtatásban?


Rengeteg könyvet kiadnak, amiben a kiadó fantáziát lát (értsd: pénzt tud vele keresni), de ez egyáltalán nem jelent minőséget.

2014. ápr. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudtam, hogy lesz ilyen kérdés. És erről valóban lehetne vitatkozni. Én abból indultam ki, hogy akik itt írogatnak, azok vagy népszerűek akarnak lenni, vagy komoly írók, a komolyat most olyan értelemben, hogy mondjuk kiadják a művüket, és elismertek. Pénzt nem akar szerintem ezzel senki keresni.
2014. ápr. 18. 23:54
 4/5 anonim válasza:
Mi a barátnőimmel főleg azért hoztunk létre blogot, hogy egymás írásait olvashassuk. Talán ketten komolyabban is foglalkoztak az írással, de még az ő blogjaik sem voltak túl népszerűek. (De azért ők sem akartak írók lenni.)
2014. júl. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt értem, és véletlenül sem akarlak megbántani, de akkor miért nem küldted el neki emailben és kész?
2014. júl. 16. 19:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!