Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem bírom már tovább az...

Nem bírom már tovább az iskolában?

Figyelt kérdés
Nem bírom már az állandó stresszt, fejfájást és fáradtságot. Beszólogatnak, megbámulnak, okoskodnak....elegem van már belőlük. Ha nem lenne következménye szó nélkül megölném őket. Alig alszom, úgy három órát általában. Hiába mennék el kilenckor aludni akkor is lenne. A tanulással nem lenne bajom de ha hazajövök fáj a fejem és nem tudok koncentrálni sem..Belefáradtam már abba, hogy mindennap az emberek beszólogatását és vinnyogását kelljen hallgatnom. Van, hogy egy hetet hiányzok mert már annyira kikészülök idegileg, hogyha ezt nem tenném meg valószínűleg így vagy úgy de a kórházban kötnék ki. Olyan szinten depresszióba estem már emiatt, hogy az öngyilkosságon is gondolkoztam. Egyszerűen unom az életemet, unom az embereket. Már általános iskolában is kiközösítettek és bántottak....nyolc éven át...nekik ez vicces volt de belém annyira belém ivódott, hogyha manapság hasonló helyzetbe kerülök majdnem nekimegyek az illetőnek. Akkor sem védett meg senki még a tanárok sem...most sem tette senki pedig azt hittem van két ember akik kiállnának mellettem de nem...Megint csak csalódtam. Nem vagyok már képes normális kapcsolatot kialakítani másokkal még a családtagjaimtól is elhidegültem...

2014. ápr. 6. 13:22
 1/9 anonim válasza:
68%
Bírd ki.
2014. ápr. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így voltam, csak nem lettem beteg ettől. Kiközösítettek (főleg 7-től még a barátaim is) nagyon egyedül voltam, csesztettek folyamatosan. Tanárnak (ofő) ha szóltam, azt mondta nem nyafogjak, nem figyelj oda rájuk. Pedig azt a legnehezebb, de igaza volt! Neked kell kibírnod! Azért csesztetnek, mert látják, hogy ideges leszel! Ha nekik esel nem lesz jobb! Próbálj inkább suli inkább sétálni, futni, biciklizni, focizni, zenét hallgatni, kertbe leveleket gyűjteni, takarítani, bármit.
2014. ápr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Lány vagy, vagy fiú?
2014. ápr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Engem is csesztettek a kis mellem miatt. Mindig én voltam a deszka meg a síkság. Sulit váltottam és jobb lett. Bár, azért magányos vagyok kicsit.
2014. ápr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Nincs olyan a közeledben, megbízható tanár, vagy iskola orvos,pszichológus akinek ezt elmondhatnád?

Az embereket nem szabad azért okolni, hogy így elbántak veled, az sem véletlen hogy ezt így megkaptad tőlük. Meg kell erősödnöd, meg kell tanulnod megvédeni magad. Nem szabad, hogy az egészségedre így rámenjen, ez kihat a szervezetedre, az immun- és idegrendszeredre, és ez még rosszabb is lehetne. Valahogy meg kéne oldanod a problémát, próbálj meg beszélni a szüleiddel, hogy ezt nem bírod tovább, próbálj megoldást keresni. Sok minden segíthet, egy új hobbi, sport, zene, bármi amihez van készséged. Ne figyelj a többiekre, keresd meg azt amiben jó lehetsz, és arra koncentrálj.

2014. ápr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az immunrendszeremre már rég kihatott......mindent összeszedek de szó szerint mindent. Pszichológusnál már voltam de irritálnak az ilyen emberek és nem segít az, ha megbeszélem valakivel. Magamban szépen végiggondolom ami történt és kész. Most már kezdek megerősödni. Mindezt Szefinek köszönhetem akinek a videó által sikerült elfogadnom magamat. Az embereket ugyanúgy nem szeretem de már nem úgy lépek az utcára, hogy "biztos engem néznek". Az animék is sokat segítettek. Szóval lényegében minden pszichológus nélkül kezdek kilábalni. Úgy értem látom a fényt az alagút végén.
2014. ápr. 15. 17:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Legyél magántanuló, akár olyan szinten, hogy esetleg ha valamivel kapcsolatban kérdésed van, akkor ilyen napközin mész a tanárhoz, amikor épp ő van, vagy olyan szakos tanár, és akkor már rögtön ott számot is adhatsz a tudásodról a tanárnak, de asszem, év végi vizsgára akkor is el kell menned.
2014. ápr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mi újság kérdező, hogy alakultak a dolgaid?
2017. febr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oh azóta rengeteg minden változott. Kijártam ezt a középiskolát, amit ennyire utáltam de közben két olyan új osztálytársam is lett ott, akiket régről ismertem, értelmesek és sokat beszélgettem velük,barátok lettünk. Azért felüdülés volt mikor vége lett a szóbeli érettséginek :D Visszaolvasva ezt a kérdést nagyon durva, hogy mennyire más voltam régen, tele indulatokkal. Manapság nyugodt vagyok, optimista, kedvelem az embereket, imádom a hobbijaimat, tervezek a jövővel kapcsolatban. Kinyíltam az emberek felé, manapság pedig tényleg úgy ismernek mint akinek kb nincsenek problémái mert állandóan nevet és jókedve van. Rájöttem, hogyha negatívan állok az élethez, akkor ne csodálkozzak, hogyha bevonzom a rosszat. Kiegyensúlyozott vagyok, egészséges önbizalommal, barátokkal, tervekkel. Kicsit büszke is vagyok magamra, hogy mindezt magamtól sikerült elérnem :)
2017. márc. 14. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!