Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki tudná valaki javítani a...

Ki tudná valaki javítani a nyelvtani hibákat?

Figyelt kérdés
A nyelvtani rész és a szóhasználat a lényeges, sűrgős!

2014. febr. 13. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Jol van gyerek, gratulalok! Ulj le, egyes.
2014. febr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Bocs nem vettem észre hogy nem raktam ki

It’s happened a long time ago. I don’t like to remember for this but it goes with me for a life. It started on a bad day when I got sack from my workplace and I broke up with my girlfriend. I went into a disco and I wanted to drink, to forget everything what happend to me. I drank three coctails one by one. I felt I am brave, no one can hurt me again. I wanted to go out to the toilet when someone leaned against to me. The adrenalin spread in my veins and I started to hit him. I heard screams in the rooms and I saw his face got to be pale but I didn’t take care of it. Then someone grabbed my arms and took me out from the disco.

2014. febr. 13. 20:35
 3/3 anonim válasza:
Szerintem hibátlan, csak egy kérdés:I heard screams in the rooms. Itt nem azt akartad írni, hogy kiáltásokat hallottál a szobákból? Mert akkor így lenne a mondat: I heard screams from the rooms..
2014. aug. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!