Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyenkor szombat...

Mit lehet ilyenkor szombat este csinálni Miskolcon?

Figyelt kérdés

2014. jan. 11. 19:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Monnyuk recskázhacc, ha végképp nincs más.
2014. jan. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Aham, csak az a baj, hogy csaj vagyok, és egy órában elég egyszer... a maradék 56 percet óránként mivel töltsem ?
2014. jan. 11. 19:51
 3/13 anonim ***** válasza:
Én a 60'-as évekbe laktam ott, akkó a Bükk-be, Kék Acél-ba, Munkásotthon-ba mindig vót valami.
2014. jan. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nézz filmet.
2014. jan. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Találkozz velem:D

22/F

2014. jan. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Saintmichel válasza:
Miskolcnak kiváló színháza van...
2014. jan. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én elszoktam menni Szombat este fánkért az Avasi kis Tesco-ba
2014. jan. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Neked 4 perc elég az élvezetekhez?

Jó persze, poén, hogy nyúlj magadhoz, de ha tényleg nem tudsz mit csinálni, próbáld elnyújtani a dolgot.

Ha nem is óránként, de egyszer-egyszer. :)

2014. jan. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Keress valami szórakozást. Most jöhetek én is a hülyeségekkel, mint a "nyúlj magadhoz". Na persze, ez sem elvetendő ötlet. Film, vagy nézz valami sorozatot, interneten van jó pár belőle. Esetleg tanulj, rajzolj, írj, olvass, stb. Ezer meg egy lehetőség van.
2014. jan. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Gondolom a kérdező arra gondolt, hogy mit érdemes szombat este a városban csinálni. Nem azt, hogy otthon mit... A belvárosban például vannak jó beülős helyek. Pl.: Corner Stage és Ted a Szinva terasznál. Neten utána tudsz nézni, hogy kb. milyen programok vannak, amikor menni akarsz. Aztán ott van a mozi és a színház is. De ha csak kimész a sétálóra, akkor is találhatsz olyan helyet, ami kedvedre való lehet. Mennyire ismered egyébként Miskolcot? Írj privátot, és írok még jó helyeket, amiket érdemes megnézni szombat este. :)
2014. jan. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!