Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy tudnék barátokat kereseni...

Hogy tudnék barátokat kereseni az interneten?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok,és nincsenek barátaim.Tudnátok olyan oldalakat,ahol esetleg lehet barátkozni?De ha lehetséges,akkor olyanokat írjatok,ahol különböző témákba lehet,mert egy azonos hobbi alapján könnyebben lehet barátokat szerezni.Érdekelnek pl a műszaki cikkek.
2009. nov. 30. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia nekem úgyszintén nincsenek barátaim sajnos:S ,de nekem pl. írhatsz 14/l ja ott van az ebenevlde chat,sima chat,meg egyéb iylen csak vigyázni kell velük..
2009. nov. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem javasolnám h chat-en meg ilyen név nélküli oldalakon barátkozz mert veszélyes. Inkább myvip,vagy ilyesmi,de ott is vigyázz h ne adj meg magadról túl személyes dolgokat mert sajnos visszaélhetnek vele! Élőben nem jobb barátkozni egyébként?
2009. nov. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát igen élőbe könnyebb lenne,de sok volt eddig az ellenség,aztán ez és ez elmondott mindent annak,szóval összejött mindenkibe az a kép,hogy én mekkora egy ...vagyok,és miután telerágta egyik ember a másik fejét,már nem barátkozott velem sose senki.Sajnos most itt tartok,ezért szeretnék olyan weboldalt,ahol lehet barátkozni. Segítség plz.
2009. nov. 30. 20:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Először is gyakorolj önkritikát,h mennyi alapja volt amit mondtak,mert biztosan nem minden ok nélkül. Fel lehet vállalni a hibákat,bocsánatot kérni, az élet megy tovább,az emberek idővel elfelejtik. Aki meg abból ítél h más mit pletykál az nem igazbarát.
2009. nov. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jobb élőben barátkozni,mert így elszigetelődsz!
2009. nov. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Interneten ne! barátkozz. Ismerőst szerezhetsz, de ha "megnyílsz" kíméletlenül kihasználnak és megaláznak :(

Névtelenül, vagy akár névvel is de sokan ezt élvezik :(

2009. dec. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha szeretnéd én barátkozok veled.csak írj xD
2009. dec. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!