Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lehet barátokat találni az...

Lehet barátokat találni az interneten?

Figyelt kérdés

Manapság egyre több barátkereső embert találni a neten. Itt is. Sajnos az évek úgy hozták, hogy mára egyetlen barátom sincs. Ahogy befejeztem a középiskolát, akkor jöttem csak rá, hogy mennyire egyedül vagyok. Gondoltam teszek egy próbát! Ismertek valamilyen barátkereső weblapot? Én csak társkeresőket találtam. Esetleg nektek sincs útl sok igazi (!) barátotok?


20/L


2011. márc. 27. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia

Én honfoglalón szoktam néha beszélgetni,néha sikerül értelmesebb emberekkel is:)...amúgy szerintem könnyebb barátokat szerezni olyan fórumokon ahol olyan témákról van szó ami téged érdekel.


L/17

2011. márc. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 TWIO ***** válasza:

A chatet ajánlom, van olyan barátom, nagyon jó, aki onnan került be az életembe :). Vannak tematikus szobák is, ott talán a közös érdeklődés könnyebben eredményt hoz.

Én a www.gyaloglo.hu-t használom, de a www.chat.hu is ismert előttem.

Ma már nem chatelek, de annak idején nagyon sokat jelentett nekem.

19/F

2011. márc. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akárhol lehet barátokat találni, ahol emberek vannak és lehet beszélgetni, írogatni egymásnak. Akár itt is. Én például két embert ismertem meg ezen az oldalon.
2011. márc. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szia, igen vannak ilyenek de az interneten nagyon sok elszabadult perverz mászkál, és ha valakit tudod hogy kiismertél, láttál róla fényképeket stb, aztán megbeszéltek egy találkozót, és kiderül hogy nem ő az..
2011. márc. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet, bár ritka hogy őszinte barátságok kötődjenek, inkább csak haverságok. Én ezen az oldalon is megismertem már pár alakot, akikkel jó ideje e-mailezünk, beszélgetünk, chaten is ismertem meg embereket, illetve úgy két éve egy srác írt egy e-mailt, chaten találta meg az elérhetőségemet, és azóta bármikor bármiben számíthatok rá. Külföldön él, így másfél év levelezés után találkoztunk először, mindenesetre őt igazi jó barátnak nevezem! Egyébként én is magányosnak érzem magam... amíg volt párom, addig ez kicsit háttérbe szorult, nem volt olyan feltűnő, hogy egyedül vagyok, azóta amióta nincs, viszont iszonyatosan rám telepedett az érzés. Haverom rengeteg van, olyan ember viszont aki ugrik ha baj van, és akiért én is bármikor ugranék, egy sincs... 20/L
2011. márc. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül, nekem sincs túl sok igazi barátom. Ráadásuk ismertem meg már neten igazán értékes, általam nagyra becsült embereket, akikkel mondhatni barátok vagyunk. Szóval nem lehetetlen a dolog.


Remek találmány az internet, egy ideig félig meddig áthidalhatja a távolságot, és könnyű utat nyithat az emberek közt, de mégis azt mondom, ha igazán magányos vagy akkor csak olyanokkal beszélgess akik a közelben laknak és ha kartok találkozhattok is. Amúgy én is nagyon szívesen megismernélek, elárulod merre laksz? :)

2011. márc. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
válszoltam emailben :)
2011. márc. 27. 16:45
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia, igaz kicsit régi már a kérdés, de írni akartam privátot, hátha még fennál a dolog, és valószínűleg a kiírás dátuma miatt nem engedi. Hasonló vagyok én is, nekem sincsenek barátaim, ha van kedved esetleg beszélgethetünk.


20/F

2011. júl. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is szívesen találnék igazi barátokat, írhattok esetleg nekem is!:)20/L
2011. szept. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!