Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Magyar posta küldemény?

Magyar posta küldemény?

Figyelt kérdés
Sose, csináltam még olyat, hogy fel kellett volna adnom valami küldeményt. Jelen esetben ez most egy plüss maci lenne, ami nekem ha nem is másnak nagyon fontos. Posta segítségével szeretném eljuttatni a gazdájához, gondolom dobozban kell. Hogy megy ennek a menete részletesen? A feladót muszáj megadni, hiszen most egy városban tartózkodok, de nem itt lakok hivatalosan és ha visszaküldik nincs ki átvegye. És nem is nagyon akarom, hogy tudják kitől és honnan van. Mi ennek a menete?

2014. jan. 6. 07:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben én megkérném a szomszédom, vagy ismerősöm, hogy esetleg a küldemény ha viszajön fellvenné-e a csomagot a címén.
2014. jan. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pedig "kötelező" megadni a feladót
2014. jan. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp tértivel add föl
2014. jan. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!