Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most szilveszterkor kimegyek...

Most szilveszterkor kimegyek becsbe, SS ruhaban feloltozve. Szerintetek hogyan fognak reagalni az emberek? 29 / f

Figyelt kérdés
Vettem a boltban egy SS ruha masolatot, es nagyon jol all rajtam. Ket meter magas vagyok, szoke, kek szemu. Szerintetek ha kimegyek becsbe ilyen szerelesben, az utcan, mi fog tortenni?

2013. dec. 24. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Jó dolgok történnek majd.

-megtanulhatsz németül a dutyiban.

-megismerheted az osztrák jogi kultúrát

-a magyaroknak egy fillérjébe se fog kerülni

2013. dec. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Magammal viszem ocsemet is, o alacsonyabb, es koverkes, pont jo lenne Hitlernek :D Mit szoltok?

En mennek elol, o utanam! Nagyon elveznem, autogramot osztogatnank, mindenki fenykepezene, olyanok volnank mint egy nagy vidam csalad! Nem?

2013. dec. 24. 20:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Mehetek én is? De én orosz leszek!
2013. dec. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Szerinted viccesnek fogják találni? Hát nem.
2013. dec. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha azt akarod, hogy valósággá váljon, amiről az 1-es írt, csak rajta.

Az emberek elítélően és megbotránkozva fognak reagálni. De te inkább azon aggódj, hogy a rendőrök meg a bíró mit szólnak majd hozzá.

2013. dec. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól hogy te beteg vagy, még az öcsédet ne keverd bajba, kérlek.
2013. dec. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze, persze... A világon csak olyan emberek léteznek akik a nácikat/Hitler egy szemétnek tartják, mert hogy annyit ártott a világnak, az ártatlan bárány zsidóknak (akik mindig az ország fejlődését szolgálták) megölésével, hogy miattuk élünk szegénységben, vagyis a tisztességes ember szegénységben (mondjuk az osztrákokhoz képest).

Visszatérve a témához...

-Az osztrákokat ez zavarná mivel ők megengedhetik maguknak ezt a nagy liberalizmust, hisz faxa az életszínvonal.

-Kimagyarázhatod. Azért nem büntetnek meg ha te rasszista megnyilvánulások nélkül végigballagsz az utcán.

-"a magyaroknak egy fillérjébe se fog kerülni" Ha Magyarországon csinálnád akkor se kerülne.

2013. dec. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!