Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most ezt hogy tegyem rendbe?...

Most ezt hogy tegyem rendbe? Többi lent 

Figyelt kérdés

Nagy kárpátia rajongó vagyok meg ilyen hasonló zenékért rajongok jobbikos vagyok a suliba van egy pár cigány és mindig szekálnak ilyenekkel h gárdista a láthatáron meg ilyenek végülis én nem rajongok a cigókért de akor is nagyon idegesítő amit művelnek -.- és szeretném valahogy ezt megszüntetni ! 12/L

Szebb Jövőt!



2013. dec. 17. 16:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Továbbá a terepmintás ruha egy stíluselem. Nem csak katonai jelleggel lehet hordani. Ha úgy vesszük, a rádió, az internet, és kb minden komolyabb technikai fejlesztés katonai szerepet töltött be kezdetben, katonai célokra jött létre. Mégsem hívhatsz minden rádió hallgató, internetező embert támadó magaviseletű militaristának.

Ha fegyverrel a kezében masírozna és közben valami fasiszta indulót énekelne, azt mondanám igazad van, de így nem.

2013. dec. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
#11 köszii ;)
2013. dec. 19. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!