Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most ezt hogy tegyem rendbe?...

Most ezt hogy tegyem rendbe? Többi lent 

Figyelt kérdés

Nagy kárpátia rajongó vagyok meg ilyen hasonló zenékért rajongok jobbikos vagyok a suliba van egy pár cigány és mindig szekálnak ilyenekkel h gárdista a láthatáron meg ilyenek végülis én nem rajongok a cigókért de akor is nagyon idegesítő amit művelnek -.- és szeretném valahogy ezt megszüntetni ! 12/L

Szebb Jövőt!



2013. dec. 17. 16:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

peldaul ha abbahagyod ezt az ostoba 'jobbikozast', sokat fog segiteni. az nem tunt fel, hogy csak teged b8szogatnak, aki okot is adtal ra?


12 eves korodban neked kb. barbibabazni kene, nem Karpatiat hallgatni meg 'Jobbikosnak' lenni, foleg mivel valszeg gozod nincs mirol szol ez az egesz...

2013. dec. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
te csak azt hiszed h nincs -.-
2013. dec. 17. 16:44
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha tudod, akkor fejtsd már ki bővebben. (Nem az első vagyok)
2013. dec. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
mégis mit vársz? azt kapod amit érdemelsz. még olcsón meg is úszod.
2013. dec. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Csak hogy legyen egy nem cigány hozzászóló is: :)

Jó dolog, hogy ilyen fiatalon ennyire éretten gondolkodsz, de nem biztos, hogy jól is képviseled az értékrendedet. Honnan tudják pl. azt, hogy jobbikos vagy? Politizálsz az iskolában? Jól tippelem, hogy nagy-magyarországos meg kárpátiás pólókat is hordasz? Ezeket szerintem el kellene hagynod, az iskola nem az a hely, ahova be kéne vinni a politikát. Az, hogy ilyen kérdésekben mi a véleményed, csak rád és esetleg a közeli barátaidra tartozik.

2013. dec. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
de attól én most mér vok gárdista ha felveszek egy terepszinű gatyát meg egy kárpátiás polót meg egy fekete csizmáát ? :O
2013. dec. 18. 13:24
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért, mert ha valaki elég buta, vagy pont hogy nem az, csak manipulálni akar másokat, akkor összemossa ezeket a dolgokat. Az ilyeneknek a fasizmus, Hitler, Gárda, Jobbik, Kárpátia stb. teljesen ugyanaz. A nagyon elvakult balos fröcsögők szerint még Orbán is. :) Tenni nem tudsz ezek ellen semmit, azzal, hogy úgy öltözöl, ami bizonyos embereket provokálhat, megkapod a beszólogatásokat is. Én továbbra is azt mondom, kicsit vissza lehet venni a külsőségekből, attól még gondolhatsz azt, amit akarsz.
2013. dec. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A cigányok általában mindent támadásnak vesznek. Nem tudsz rajta változtatni. Lövésük nincs a hazafiassabb érzelmű beállítottsággal járó dolgokról. Minden ilyet hajlamosak a rasszizmussal, fasizmussal és társaival azonosítani.
2013. dec. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
de a kérdező leírta, hogy cigányellenes. ráadásul katona jellegű cuccban jár. akkor azért annyira nem csoda, hogy erre asszociálnak róla. Ha valaki velem ellenséges dolgokat képvisel, én jóval barátságtalanabb lennék vele, mint egy ironikus megjegyzés.
2013. dec. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az hogy nem szimpatizál velük, az még nem támadó megnyilvánulás. Itt pillanatnyilag nem ő szekálja a többieket, hanem őt piszkálják bizonyos nézetei miatt. Vagyis nem neki kéne szarul éreznie magát emiatt.
2013. dec. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!