Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most miért lenézendő a 8....

Most miért lenézendő a 8. kerület?

Figyelt kérdés

Nemrég kaptam a nagyszüleimtől ott egy lakást, de egy teljesen normális környéken, ahol nincsenek "nem idén barnult" emberek, meg késelés, lopás, kosz, ledőlt bérházak, meg ilyenek. Normális a lakóközösség, szép kívülről-belülről a ház, a mi lakásunk is tök szép. Jó helyen van szép házakkal körülvéve. Pár osztálytársam meg beszólt, hogy úristen, a "nyócker", biztos külön biztonsági rendszerrel van felszerelve a lakásom, meg tök gáz, hogy ott lakom, meg ilyenek. Hát most normálisak? Komolyan nem tudom, miért kell lenézni, mikor ők meg Kispesten laknak, nem tudom az mivel különb. Most azt hiszik, hogy nekünk biztos nincs pénzünk, hogy ott lakunk (jobban mondva lakom én, meg egy albérlő csaj, aki a másik lakásrészben lakik). Ilyen aberrált felfogású embereket..Vissza sem szólok, mert egyszerűen jelentős különbség van az én értelmi szintem, meg az övék között. Miért kell már lejáratni mindig a 8.kerületet? Aki ott lakik, az biztos egy csóró gettószökevény vagy mi? Csomó egyetemista, meg diplomata ott lakik és egyre jobban fejlesztik a környéket.

17L


2009. nov. 23. 20:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

hihi :) én is 17évesen kaptam lakást a nagyszüleimtől, csak én a 11kerben.


amúgy a palotanegyed tényleg szép, és semmi baj a közbiztonsággal.

tudod az a baj, hogy sok ember azt sem tudja, h az is nyócker. tökre meglepődnek, mikor elmondom nekik. amúgy én is oda járok egyetemre a Reviczky utcába. nyugis, normális környék, nincsenek bodzaszedők egyik utcasarkon sem...


a moszkva tér meg az I. kerületben van, mégis elég parás. erről ennyit.

2009. nov. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!