Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Bezzeganya oldalon mi van a...

Bezzeganya oldalon mi van a kommentelőkkel? Teljesen kifordultak magukból az emberek?

Figyelt kérdés

Le vagyok döbbenve. Nem írok az oldalra, csak olvasom a blogokat, és bele olvasok a kommentekbe. Nem lenne rossz az oldal, de csodálom, hogy van, aki mer írni! Gyakorlatilag nincs olyan téma amibe ne kötnének bele a kommentelők, de sokszor olyan útszéli stílusban, hogy az már vérforraló. Miért kell neki esni valakinek, csak mert ő szép emlékként éli meg a szülést, vagy büszke, hogy a férje mellette volt, vagy pl vállal harmadik babát? Ezek a legutóbbi posztok termései, de ahogy látom teljesen mindegy mit írnak, neki mennek ezerrel.

Meg vannak veszve az emberek, vagy mi van?!


2013. dec. 8. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt is ugyanez megy. Valakin le kell vezetni a feszültséget... biztosan így gondolják.
2013. dec. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 apa72 válasza:
Szerintem ne a rosszindulatú vagy irigy emberekkel foglalkozz. Mindig lesznek ilyenek. A normális válaszokat vedd figyelembe. Persze a normális kritikát is.
2013. dec. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
en is ugyanezt vettem eszre. reggel elolvastam a mai szulestortenet posztot es nekem az volt.az elso gondolatom hogy en is ilyen szep szulest szeretnek nem azt a horrort ami altalaban az ilyen tortenetekbol arad. a kommentelok meg nagyon szidtak ezt a tortenetet es en ezt abszolut nem ertem. amikor meg vmi rosszrol irnak a kommentelok akkor meg az orvost szidjak. valakit mindig szidni kell... nekik semmi nem jo. egyebkent volt egy terhesnaplo amit feladott az iroja a kommentek miatt (itt nem olvastam a kommenteket).
2013. dec. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igyekszem kiszűrni a pozitív dolgokat, csak le vagyok döbbenve a sok rosszindulaton. Előfordul, hogy nekem sem tetszik egy írás, de eszembe sincs neki támadni az írónak. Lehet kritizálni, de nem így.
2013. dec. 8. 23:01
 5/6 A kérdező kommentje:
Csoda, hogy bele mert kezdeni a naplóba. Amilyen ott a stílus nekem nem lett volna bátorságom hozzá.
2013. dec. 8. 23:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Eltelik lassan 10 év és még mindig vannak lelkes próbálkozók és nagy csalódások...
2021. aug. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!