Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Két szobatársam hétfőn jön,...

Két szobatársam hétfőn jön, és szerdán hazamegy. Közel laknak, a kollégium pedig nem olcsó. Miért kollégisták?

Figyelt kérdés
mellesleg elveszik a helyet az olyanoktól, akik messzebb laknak, és végig itt vannak az egész héten, mert van órájuk
2009. nov. 18. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert megtehetik..hát erre mégis mi mást lehetne válaszolni?? Kérdezd meg tőlük, ha annyira érdekel.
2009. nov. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk beszélőviszonyban
2009. nov. 18. 19:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg akkor a kollégium igazgatójától. Csak van valaki olyan, aki ezt intézi.
2009. nov. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

tudnak olyan papirokat beadbni,ami alapján megkapják a kolit


nekem is van sok tankörtársam aki kolis,pedig 200 méterre lakik...miért? mert igy nemkell befogadonyilatkozat az ottalváshoz ha buli van, (az pedig gyakran van),és van hova mennie ha nem akar otthon lenni...

2009. nov. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mazochisták :D A kollégium borzalmas hely, tiszta hülye, aki odamegy lakni, ha lenne más választása is.
2009. nov. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én leírom a saját sztorim:)

Szegedre járok egyetemre, Kecskeméten lakom. Hétfőn 13:00-kor kezdődik az első órám, Kedden 13:00-kor vége az utolsónak, amire bemegyek, aztán jövök haza. 1 estét koliban töltöm, de azért, mert lehet, hogy jövőre nem ilyen lenne az órarendem, és ha kilépnék, akkor nem lenne helyem. Nekem is sok a 9000 forint 4 estére, de nem lehet mást csinálni.

2009. nov. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
harmadiknak, ha még buliznának
2009. nov. 19. 09:24
 8/9 anonim ***** válasza:
lehet nemszeretnek otthon lenni sokat. én párnapután menekülök otthonról.
2010. jún. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Örülj neki, az én szobatársaim állandóan ott rontják a levegőt a koliban, és elhívogatják a barátaikat is, egy perc nyugtom sincs tőlük.
2010. jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!