Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyit érhet egy 105 éves...

Mennyit érhet egy 105 éves Nietzsche: Im-ígyen szóla Zarathustra könyv?

Figyelt kérdés

2013. nov. 16. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
1500 forint. Ez nem egy ritkaság, rengeteg könyvtárnak és otthonnak van belőle. Attól, hogy valami 105 éves, nem jelent automatikusan vagyonokat. Ha valami ritkaság volna...
2013. nov. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Esetleg ha első kiadás...

Egyébként nem sokat, én max 2000 ft-ot mondanék, nem is biztos, hogy beveszik antikváriumban. setleg Vaterán adhatnád el, biztos vannak Nietzsche gyűjtők, és ott pakolhatsz rá árat.

De attól mert valamit 1910 körül nyomtak, nem dob az értékén, ha 100000000 példány rohangál a világban belőle.

2013. nov. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem adnám el sokkal drágábban sem. :)

Csak kíváncsi voltam, hogy úgy mégis mennyit érhet.

2013. nov. 16. 23:14
 4/4 A kérdező kommentje:
Az benne a durva egyébként, hogy én nyitottam ki először és a kora ellenére olyan mintha új lenne. :D Gyönyörű.
2013. nov. 16. 23:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!