Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lehet puszilkodni elköszönésko...

Lehet puszilkodni elköszönéskor, találkozáskor?

Figyelt kérdés

Van egy lány ismerősöm (én fiú vagyok), akivel elég jóban vagyok és már több hónapja ismerem. Nem rég, egyik elköszönésünk alkalmával én teljesen természetesen, megszokásból adtam neki egy puszit. Akkor nem is gondoltam arra, hogy ezt nem szabadna. Sok lány barátom van, akikkel teljesen természetes dolog, hogy puszilkodunk.

Legutóbb ez a lány, meg is jegyezte, hogy nagyon meglepődött a múltkori dolgon, mert ő csak a legközelebbi barátaival puszilkodik. Ennek ellenére elköszönésünkkor ő puszilt meg.


Azóta is sokat gondolkodtam ezen a dolgon. LEhet, hogy kicsit bunkó voltam és meg kellett volna kérdeznem, hogy szabad-e? Ez a mai világban elég hülyén vette ki volna magát szerintem. Hiszen csak egy ártatlan puszi volt és elég régóta ismerem az illetőt.

Nektek mi erről a véleményetek?


2009. nov. 16. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:

én általában mindig puszival köszönök ha találkozok egy ismerősömmel barátommal... szrintem ez nem volt egyátalán bunkóság :)

17L

2009. nov. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugtattál.
2009. nov. 16. 20:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!