Szerintetek ez jó ajándék?
Szia!
Nekem tetszene,de max. 700-1000 db-osban.Inkább kisebb legyen, és persze szeressen puzzle-t kirakni:)Ha nagyon jó barátnők vagytok, akkor biztos örülni fog neki,mert sokáig nézhet:)mivel gondolom kitenné.Egy fénykép meg....általában egy albumban végzi.
Szerintem egyértelmű a válasz. Van olyan lány aki igen, és van olyan lány aki nem. Az Enyém, biztos oda lenne érte. Főleg még ha nem is 3db-os hanem mondjuk 100. Sőt ha nemtudná hogy mit kell kirakni, még az is meló lenne. igaz a darabokból igen hamar rájönne hogy melyik képről van szó. De ha csinálnál csak magadról képet, (vagy amit nem ismer), azt szívesebben rakná ki mint az ismert képet. SZVSZ.
De mindenképpen jó ajándék szerintem.
22/F
11:49-es vagyok. Csak kell két pontosítás.
1. kihagytam az "egyik legjobb" szót a kérdésedből.
2. 100db-s sem egy nagy darabszámú
De attól függetlenül ő is örülne egy ilyen ajándéknak, csak ide javasolt egen a közös képet tenni
köszi a gyors válaszolat :)
nekem is az a problémám, hogy azt a képet már annyiszor néztük, beszéltünk róla...
ezért gondoltam, hogy estleg karikatúrát készíttetni és arról a puzzlet, de azt meg nem tudom, hol lehetne persze nem több 10ezrekért
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!