Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt a bringások,...

Miért hiszik azt a bringások, hogy a Római part csak az övék?

Figyelt kérdés
Már számtalanszor kerültem velük konfliktusba gyalogosként, pedig jelölve is úgy van, hogy gyalogos és biciklis út. Mégis azt hiszik általában, hogy csak nekik van joguk ott lenni.
2013. szept. 26. 20:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%
kispalikee, erre már nem tudok mit mondani, csak csendben fetrengek a röhögéstől. :D
2013. szept. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
76%
"Hol írtam járdát? Mutasd már meg, kérlek." XDDDD Neeee.... XD Meg fogok fulladni. :D
2013. szept. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szánjátok már meg ezt a szerencsétlen palit! Szegény nemtudja mi az a gyalogos. Életében nem gyalogolt még két kilométernél többet. Ami azon túl van, ahhoz neki busz kell, kocsi vagy bringa. Azért nekem is megcsinálta az estém. :D Nagyon jól szórakozom. :D
2013. szept. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Két kilométer? Ugyan már... Legfeljebb a sarki kisboltig gyalogolhatott. :D
2013. szept. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Jézusom mi alakult itt ki. :DDDDD
2013. szept. 26. 21:23
 16/16 anonim ***** válasza:
Én sem szeretek közöttük sasszézni. De nem csak az ő hibájuk, lai a Rómain. Egy tipikus biciklizős helyen igenis kéne külön gyalosgos-, és (2 irányú) biciklisáv! A Római-partnál elhanyagoltabb, lepusztultabb környék kevés van. Én remélem, ha már felújítják, és lesz gát meg minden kutyaf**za, erre is gondolnak. Van ott pár telek, amiből le lehetne nyúlni egy leveset, senki se használja, tele van omladozó, üres házakkal, meg ban olyan is, hogy óriási telken egy "kunyhó".
2017. aug. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!