Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt a bringások,...

Miért hiszik azt a bringások, hogy a Római part csak az övék?

Figyelt kérdés
Már számtalanszor kerültem velük konfliktusba gyalogosként, pedig jelölve is úgy van, hogy gyalogos és biciklis út. Mégis azt hiszik általában, hogy csak nekik van joguk ott lenni.
2013. szept. 26. 20:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Mindenre azt hiszik, hogy csak az övék. Én már gyalogos úton is kerültem velük konfliktusba és a járdán is rendszeresen előfordul, hogy eszükbe nem jut kikerülni, direkt középen mennek, le kell lépni előlük az úttestre, hőbörögnek, hogy nem férnek el stb. Ott is, ahol elméletileg tilos biciklizni.
2013. szept. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
21%
Nem a Római part, az egész világra azt hiszik. Hihetetlen bunkó, arrogáns emberek. Tisztelet a kivételnek (bár azzal még nem találkoztam).
2013. szept. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem sokkal jobb és egészségesebb lenne, ha mindenki autóval járna, a te egészségednek is jót tenne egy kis plusz szénmonoxid:)
2013. szept. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%

"Szerintem sokkal jobb és egészségesebb lenne, ha mindenki autóval járna, a te egészségednek is jót tenne egy kis plusz szénmonoxid:)"

GYALOGOSOKRÓL meg bringásokról van szó, de ne jöjj zavarba egy percre se... :)))

2013. szept. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%

"Szerintem sokkal jobb és egészségesebb lenne, ha mindenki autóval járna, a te egészségednek is jót tenne egy kis plusz szénmonoxid:)"

Gyalogosokról volt szó, de mindegy. Szerintem a te egészségednek az értő olvasás tenne jót!

2013. szept. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%

Mindenhol azt hiszik, hogy csak ők vannak. Látod, ezt remekül mutatja is az egyik válasz: "Szerintem sokkal jobb és egészségesebb lenne, ha mindenki autóval járna, a te egészségednek is jót tenne egy kis plusz szénmonoxid:)"

Meg sem fordul a fejében, hogy gyalogosok is vannak. Csak biciklisek, meg autósok. Pont erről van szó...

2013. szept. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%
Látom, megy a logika, túl sokat feltételeztem a válaszolókról:) Ha nem biciklivel járnának, akkor mivel? A tömegközlekedést leszámítva. Megsúgom: A-U-T-Ó. Mellesleg én gyalogosként azt tapasztalom, hogy a sok bunkó gyalogos a bicikliúton megy. Akkor ők mivel jobbak?
2013. szept. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
És ez nem jött be, kis szívem, mert nem vagyok bringás. Csak örülök, hogy vannak egyre többen, és ezáltal kevesebben használnak autót.
2013. szept. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Látom, megy a logika, túl sokat feltételeztem a válaszolókról:) Ha nem biciklivel járnának, akkor mivel? A tömegközlekedést leszámítva. Megsúgom: A-U-T-Ó. Mellesleg én gyalogosként azt tapasztalom, hogy a sok bunkó gyalogos a bicikliúton megy. Akkor ők mivel jobbak?"

Autó??? A járdán??? Gratulálok, Mr Logika! XD

2013. szept. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hol írtam járdát? Mutasd már meg, kérlek.
2013. szept. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!