Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen őrültségeket csináltato...

Milyen őrültségeket csináltatok életetekben (tinikor)?

Figyelt kérdés

Csak szívesen elolvasnék néhány sztorit. Lehet vicces,lesújtó, mindegy.

Pl ihletképpen: egy ismerősöm elég durván kicsapongó életet folytatott kamaszkorában. 16 évesen összejött egy harmincas fazonnal,akihez oda is költözött,drogozott,cigizett,piált,börtönben is volt,sajnos egy abortuszon is túlesett. Hozzátenném hogy normális felnőtt ember lett belőle,és nem a szülei hibája volt,közeli kapcsolatban vagyok velük......

Na szóval,bármilyen sztorit szívesen fogadok,ennél részletesebben.Lógás a suliból,bármi. :)


2013. szept. 24. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
te valami rendőr vagy hogy kiszedd belőlem az infókat?! és még egy hihető sztorit is kreáltál hozzá..na szép!
2013. szept. 25. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

xdd én még most is tini vagyok (15) egyszer megszoktunk a sulibol a baratinkal mert az igazgato nem engedte meg hogy haza menjunk xd hozza teszem lelki nap volt es az utolso 2 orat semmit tevessel vagy film nezessel toltottuk volna xd aztan vegulis nem kaptunk semmit erte mert a ta ar azt mondta h ezt is ki kellet probalni :D

ha meg szeretnel ilyesmiket hallani(mert van meg sok xdd) akkor nyugodtan irj ram privat uzenetben :DD

2017. ápr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
(az elozo vagyok) most latom hogy 2013 ban lett a kerdes ki irva szoval nem varok sokat tole xdd
2017. ápr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!