Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha néhány...

Mit csináljak, ha néhány osztálytársam bunkó velem?

Figyelt kérdés
Két lány osztálytársam bunkó velem. Az egyik dagadt, de mindig megmondja a véleményét, a másik szép, de nyafogós. Már többször észrevettem, hogy végigmérnek, és utána összesúgnak, de a konkrét okát nem tudom hogy miért ilyenek. Lehet hogy azért, mert csöndes vagyok, de vannak barátaim. Most attól még hogy nem szoktam hangosan ordibálni másoknak, meg felelésnél gyakran annyira izgulok, hogy alig jutnak eszembe a dolgok, miért kell kiröhögni? Azért van, amikor kedvesek, de van hogy nagyon bunkók és szomorú leszek emiatt. A többi osztálytársammal nincs bajom, vannak még bunkók, de azok mindenkivel bunkók, velem csak ritkán. Mit csináljak? 15/L

2013. szept. 19. 19:41
 1/2 anonim válasza:

Köpd le őket

Ne figyelj rájuk, hagy éljék csak a kis pletyizős életüket, ha őket ez szórakoztatja vaagy

vágj vissza, légy velük gonosz, undok, tépord porba őket vaagy

kérdezd meg őket hogy mégis mi a fene bajuk van veled

2013. szept. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Talán majd ha látják, hogy levegőnek nézed őket, hogy nem tudnak téged felhúzni, abbahagyják. Remélhetőleg
2013. szept. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!