Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A magyar államé az útlevél?...

Nology kérdése:

A magyar államé az útlevél? Még ha kifizetem akkor is?

Figyelt kérdés
2013. szept. 6. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen ez van benne. Gondolom azért, hogy ha elhagyod akkor jelentened kell, illetve bizonyos esetegben el vehetik tőled. (előzetes letartoztatásban??, bocs ebben nem vagyok biztos). Plusz te csak használod, de nem írhatsz bele, nem színezheted ki stb. Tehát ha a tied lenne akkor még a családod fényképéit is beleragaszthatnád, hogy utazás közben veled legyen :)

Egyébként meg én inkább azon akadok ki, hogy az van ráírva, hogy Magyar Köztársaság. (legalábbis az enyémre 2010-ben igényeltem).Az ország neve tehát hibásan van rajta. Jó lenne tudni, hogy az új útleveleken csak Magyarország van vagy maradt még mindig a Magyar Köztársaság. Na nem nagy ügy, csak ha már olyan fontos az ország nevének a változtatása..

2013. szept. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!!
2013. szept. 6. 20:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!