Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Volt egy paraguay-i csoportom,...

Volt egy paraguay-i csoportom, és a következő inbcidens történt, ami miatt nagyon hülyén érzem magam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kísértem őket a repülőtérre(Szerbiából Ferihegyre), mindjárt a fellépés és a vacsi után indultunk. Hullák voltunk mindannyian, és a vezetőjük megkérdezte, h 120km/órával megyünk-e, pedig tökre lassan mentünk, én nem kapcsoltam mindjárt, hogy ez poén, és odamentem megkérdezni.. és egy kicsit megmosolyogtak.. szerintetek írjak e-mailt a vezetőnek(a csoportfőnöküknek), h nem úgy gondoltam, és csak a fáradtság miatt mentem oda? Amúgy aztán megöleltek még egyszer, mielőtt elbúcsúztunk, tehát sztem nem haragszanak, csak nekem kattog még ezen az agyam:D

2013. aug. 29. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha megkönnyebbülnél tőle, akkor írj. Ők már biztos elfelejtették, de ha te azóta is ezen rágod magad, az rossz. Ilyeneket mindenki csinál, nekem van hasonló kínos emlékem még 20 évvel ezelőttről is :D De jelentősége egész biztosan nincs :)
2013. aug. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs jelentősége, én nem irnék ezért emailt. Bár nem ismerem milyenek a paraguayiak, de ezen csak nem sértődtek meg. Nem viselkedtél sértően, csak nem kapcsoltál hogy egy poén volt. :)
2013. aug. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
végülis igaz:) köszi:)
2013. aug. 29. 17:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!