Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy csoportom facebookon,...

Van egy csoportom facebookon, de nem tudom törölni?

Figyelt kérdés
Szóval az érdekelne hogy a csoportba én vagyok az admin,és mivel elég durva veszekedések vannak ott,szerettem volna törölni.elvileg már mindenkit töröltem,nem látok senkit magamon kívűl mégis azt írja h van még 5 tag...azt hittem csak engem tiltottak azért nem látom,de visszahívtam pár tagot és ők sem látják hogy ki az az 5 tag...lehetséges az hogy az egész csoportot tiltották vagy mi ez?
2011. okt. 1. 09:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam túl járok az eszén,ezért beléptem a férjem profiljával,mondom ő úgyse volt tag soha ebbe a csoportba,és így biztos megtudom h kik azok a "rejtett" tagok...hát ez sem jött össze,azzal sem látom őket...hogy lehet ez?
2011. okt. 1. 10:08
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is történt, nincs szó semmiféle "rejtett tagokról", csak a facebook nem frissíti elég gyakran a tagok listáját. Mivel hogy sose voltam admin, nem tudom hogy tudnád kitörölni, bocs.
2011. okt. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szeretnem megkerdezni hogy sikerult e kitorolni?nekem is van egy csoportom,en hozztam letre de mar nem aktualis,tudnal segiteni nekem hogy toroljem az egeszet?
2012. jún. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!