Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Családi támogatás nélkül,...

Családi támogatás nélkül, hogy lehet valaki huszonévesen multimilliomos?

Figyelt kérdés

Ismerek egy 4 fős társaságot. Na jó az túlzás, hogy ismerem őket. Csak tudom kik ők, meg szoktam látni őket és hallani róluk ezt-azt.

24-25 év körüli férfiak. Nagyon gazdagok. Méreg drága luxus kocsikkal járnak, milliós karóráik vannak. Olyan és akkora villákban laknak, hogy a városban (40 ezer lakosú város) nincs másnak még csak hasonló sem. Mindenükön látszik, hogy tele vannak mint a deles busz. Egyiküknek a szülei sem gazdagok.

Állítólag több közös vállalkozásuk van és főleg kereskedelemmel foglalkoznak.


De ilyen fiatalon, hogy sikerülhetett ennyire meggazdagodniuk? Legálisan önerőből nem nagyon szerintem. Vagy szerintetek lehetséges, hogy valaki legálisan hatalmas vagyont hozzon össze 24-25 éves korára úgy, hogy mellet van még 3 társa?


2013. aug. 15. 19:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Örököltek vagy nyertek a lottón.
2013. aug. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
81%

kereskedelemmel

Talán drogcsempészek? :D

2013. aug. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Talán valami olyanba kezdtek, ami nagyon bejött. Ráéreztek, hogy miben lesz pénz a következő években és így is lett. Kockáztattak és nyertek.


Az is lehet, hogy írtak valami számítógépes programot, amit valaki megvett. Lásd FB.

2013. aug. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
MAx. ha egy bombajó ötletük volt, és abból volt kiinduló tőke, de ez így elég kevés infó, hogy 'kereskedelem'. Ez lehet drog is, meg gumicukor is...
2013. aug. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
Hát ha ezt mi tudnánk... Lehet nem osztanánk meg veled, hogy minél több pénzünk legyen.. :D
2013. aug. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

Tisztességes munkával, adózott jövedelemmel nem.A kereskedelem sok mindent takar: lopott kocsikat, drogot, hamisított ruhákat, cigit,betörésből származó cuccokat, de lehet lányokkal is kereskedni.

Egy átlagembernek van egy évben egymillió jövedelme, na ebből próbáljon milliárdot összespórolni!

2013. aug. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

Jó helyen kérdezed! Majd az itteni -többségében minimálbéres kisemberek- fogják neked ötleteket adni, hogy hogyan lehet meggazdagodni :DD


Ezeknek csak addig terjed az agykapacitásuk, hogy "hát tisztességesen nem, mert én se vittem semmire, oszt' milyen tisztességes vagyok" xd

2013. aug. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%

"Ezeknek csak addig terjed az agykapacitásuk, hogy "hát tisztességesen nem, mert én se vittem semmire, oszt' milyen tisztességes vagyok" xd"


Kb. amúgy:)

Ha már nem egy csöves vagy akkor biztos loptál, csaltál, hazudtál:)

Szerencsétlenek...

2013. aug. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
Azért lehet ott volt a családi támogatás/tőke a kezdetekhez. Sok ilyet ismerek, gazdag szülők kölyke kapott pár milliót hogy vállalkozz. És bejött nekik (persze volt aki elhasalt).
2013. aug. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha megkapargatnánk ezeket a menő vállalkozásokat, sok érdekes dologra bukkannánk. De az a szerencséjük, hogy senki sem kapargatja, így ők csak ügyesek, akik azt mondják: csináljátok utánunk.
2013. aug. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!