Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A szlovák elnök Robert Fico...

A szlovák elnök Robert Fico utálja a magyarokat?

Figyelt kérdés
kérem valaki írjon le nekem erröl egy tartalmas infót köszönöm.

2013. aug. 7. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Politikus. Azt utál, akit kell, a hatalomért.
2013. aug. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de a kérdésem az volt, hogy utálja-e a magyarokat?
2013. aug. 7. 23:14
 3/10 A kérdező kommentje:
bocsánat ,hogy feltettem a kérdést...
2013. aug. 7. 23:30
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, ki nem állhat minket. Mondjuk kérdezd meg a jó édes anyját, hogy miért, mert engem ugyan ne utáljon az, akinek én nem tettem semmi rosszat. A nyelvtörvény, az állampolgársági törvény és hasonló épületes baromságok viszont szépen szemléltetik a politikus érzelmeit, aki állítása szerint "különben szereti a magyarokat"...
2013. aug. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ez beugrató kérdés? ... Robert Fico nem szlovák elnök
2013. aug. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor mi? Miniszterelnök. A kérdező rövidített. Nem hinném, hogy beugratásnak szánta volna.
2013. aug. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha nem beugratós, akkor szerintem nem utálja, nem hiszek abban, hogy egy nemzetet lehet egységesen utálni, ha csak nem teljesen őrült valaki ... biztos vannak emberek, akiket nem szeret közülünk ... viszont neki az a fontos, hogy szavazatokat szerezzen és ha ahhoz el kell hitetnie, hogy nem szeretet minket, akkor azt teszi...
2013. aug. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"egy nemzetet lehet egységesen utálni"

Ezt elég rosszul gondolod, akkor szerinted hogy alakult ki a rasszizmus, nacionalizmus, sovinizmus fogalma?

2013. aug. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Na jó, picit leegyszerűsítettem. És igazából még nem gondolkodtam hogy lehetne ezt megfogalmazni, de néhány példát írnék...


Normális ember szerintem nem gyűlöl nemzeteket, mert tudja hogy minden ember más és ez nem a nemzetiségétől függ.


Vannak olyanok, akik hangoztatják, hogy ezt vagy azt gyűlölik, holott nem is találkoztak vele. Én is találkoztam már Szlovákiában magyarokat utáló szlovákkal, aztán kiderült, hogy még nem is találkozott egyel sem. Ez nem más, mint egy politikai kampány okozta tévképzet. Beszélgettük, picit megismertük egymást és már nem is volt bajuk a magyarokkal. Legalább is rájöttek, hogy nem mindet kell utálni...


Szóval aki képes önállóan véleményt alkotni és nem csak megy a csorda után, az rájön, hogy a sok cigánybűnöző ellenére sem kell az összes cigányt utálni, mert köztük is vannak rendes, dolgos, becsületes emberek.


Robert Fico populista politikus, azt mondja, amit a tömeg hallani akar. Nincs annál egyszerűbb, mind ilyen módon elterelni az emberek figyelmét az aktuális gazdasági helyzetről.

2013. aug. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen formában már jól látod. Csak sajnos sokan vannak azok, akik nem igazán képesek önálló véleményt formálni, ráadásul egy szem magyarral nem találkoznak egész életükben. Az ilyen gondolkodó, normális, önálló észjárású emberből nem is gondolnád, hogy milyen kevés van. Lehet, hogy sokan képesek lennének rá, csak nincs, aki felnyissa a szemüket...
2013. aug. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!