Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 13 évesen hogyan tudnék pénzt...

Acsricsi kérdése:

13 évesen hogyan tudnék pénzt gyűjteni?

Figyelt kérdés
Kicsi vagyok még tudom de na. Légyszíves értelmes válaszokat írjatok. Bármi lehet csak lehessen vele keresni. Kis pénz is elég de a nagy lenne a legjobb :D. Na tudom, hogy nem lehet nagy összeget keresni de akkor mivel tudnék valamennyit is keresni 13 évesen?

2013. júl. 18. 17:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha van ilyen internetes munka akkor az lenne a legjobb. :)
2013. júl. 18. 17:17
 2/5 anonim ***** válasza:

Legálisan sehogy.


15 éves korodtól vállalhatsz már nyári diákmunkát, de ennyi.

2013. júl. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értem. még jöhet más válasz is.
2013. júl. 18. 17:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Segíts a szomszéd öreg néninek bevásárolni, házimunkát végezni.. ha fiú vagy nyírd le a füvet valakinek, ilyenek :)
2013. júl. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem. a fű nyírás nem lehetséges. Mert én allergiás vagyok. És nekem a szemem az érzékeny. Ha pl.: nekem régen volt oanom hogy éjszaka vakartam a szememet álmomba és reggel nem bírtam kinyitni mert annyira gyulladásba volt. és aztán elmentünk allergia vizsgálatra kiderült hogy minden fűre fára porra meg minden hülyeségre allergiás vagyok. meg ha nagyon nagyon sok tejet vagy youghurtot eszek akkor meg tiszta pattanásos leszek. szóval fűnyírás semmiképen. bármi csak az nem :D
2013. júl. 18. 20:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!