Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tehetek a csipkelődő...

Mit tehetek a csipkelődő kolléganő ellen?

Figyelt kérdés
A kérdés először nekem is viccesnek tűnt, de sajnos nem az. A kolléganő csipked szó szerint a kezével. A csípések helyén csúnya kék-zöld foltok maradnak, amelyek fájnak is egy darabig. Már mutattam neki, hogy milyen csúnya, azóta rám szállt és csak engem csipked. Baromi kínos, mert én azért egy erősebb alkatú férfi vagyok, ő pedig egy vékonyka nő. Hogyan tudnám rávenni, hogy fejezze be ezt a hülyeséget?
2009. okt. 18. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszerűen elkapnám a kezét, mint egy kisgyereknek és rácsapnék. De én nő vagyok.

A helyedben nagyon határozottan és mérgesen szólnék rá, mert vannak ilyen degenerált emberek, akik egyszerűen nem veszik észre magukat, amíg az ember rájuk nem ugat.

Ha ez sem megy, akkor mindenki előtt, hangosan.


(Nem is hallottam még ilyet, HOgy lehet valaki ennyire tapló, hogy nyúlkál a másikhoz?)

2009. okt. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akar tőled valamit a kicsike.Ha nincs erkölcsi vagy más akadálya akkor hívd meg valahová ha elfogadja a meghívást akkor igazam van.
2009. okt. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha meghívnám, az olaj lenne a tűzre! Ráadásul nős vagyok. 3 gyermekem van.
2009. okt. 18. 09:08
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Akkor mond neki azt, hogy a feleséged már elég ideges, mert észrevette rajtad a foltokat és te őszintén meg is mondtad neki, hogy mi okozza. Úgyhogy legyen kedves abbahgyani, mert ez már túl megy a viccen és nem akarod, hogy az asszony olyan ideges legyen, hogy ő mondja el ezt neki.:D hahaha
2009. okt. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez szexuális zaklatás, így nyugodtan elmondhatod a főnöknek.
2009. okt. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dellfil ***** válasza:
Ha megcsíp, kapd el a csuklóját, és szorítsd meg. Ne engedd el, míg szép csendesen el nem magyaráztad neki a tréfás viselkedés, és az idiótaság közötti különbséget. Fontos mindaddig fogva tartani, míg hibátlanul fel nem mondja a tanultakat. Azután megesketed a gyermekei egészségére, hogy többé nem tesz ilyen marhaságot, és neked csak kezitcsókolommal köszön, és csak akkor szólal meg, ha kérdezed.
2009. okt. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok ilyen durva. Amúgy is furcsán nézne ki az általad felvázolt jelenet a munkahelyemen :-) De azért köszi, jó volt!
2009. okt. 18. 16:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!