Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Régen nem volt sok vérfertőzés...

Régen nem volt sok vérfertőzés az unokatestvér-házasságok miatt?

Figyelt kérdés
2013. jún. 27. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Több volt, de uncsitesóknál csak 25% az esély, hogy a gyerek kretén lesz, szóval belefért. Bizonyos szubkultúrákban a mai napig előfordul, például a réti négereknél.
2013. jún. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, pont ennek kapcsán gondolkoztam el. A múltkor volt a híradóban, hogy nem tudom ki szerint a cigányoknak azért alacsony az intelligenciájuk, mert az unokatestvérek simán családot alapítanak, és szöget ütött a fejemben, hogy akkor a régi emberek is hülyék voltak? Pl. a nemesek?
2013. jún. 27. 18:19
 3/7 anonim ***** válasza:

A nemesi családoknál elég sok degeneráció volt.

Habsburgok álla, Toulouse Lautrec stb.


A réti négerek meg elérték azt, hogy volt olyan csávó akinél a hazugságvizsgáló semmit nem jelzett ! (Nem azért mert képzett ügynök volt :) )

2013. jún. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"A réti négerek meg elérték azt, hogy volt olyan csávó akinél a hazugságvizsgáló semmit nem jelzett"


Ezt nem értem. Mármint a vérfertőzés miatt?

2013. jún. 27. 18:40
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted hogy lehet összehozni olyan embereket nagy létszámban akik szinte képtelenek a kommunikációra (70 körüli IQ -ra gondolj).

Az illető akiről írtam nem értett meg semmiféle kérdést, tehát nem reagált rá, nem jelzett a műszer semmit.


Egy másik kuncsafttal pl. így tudtam kommunikálni:


- A lány egy hétig itt lakott nálad ?

-Ja

-Nemi életet éltetek ?

-He ?

-Szexuális életet ?

-Miuan ?

-Baszt...ok ?

-Aha (széles vigyorral kísérve)


Kimentem és 5 percig röhögtem.

2013. jún. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy sok volt a degenerált. De nem csak a nemesek között. Szerinted miért volt meg régen minden falunak és minden generációnak a saját falu bolondja?
2013. jún. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Régen is volt probléma. Az egyik példa az uralkodóházaké, amelyek mentesek voltak a középkorban a nemesekre kikötött hetedízigleni házassági tilalom alól. Nekik meg kellett engedni, mégiscsak királyok voltak.

A köznép körében az új népelemek befogadása volt a vérfrissítés. A magyar nem nagyon tudott degenerálódni, mert sokszor kicserélődött a népesség nagy része. Bár volt olyan példa, mind Ivánd, ahol okosak lettek.

A feudalizmus előtt a törzsi-nemzetségi szervezet akadályozta a beltenyészetet. A cigányoknál is működött ez valamikor.

Észak-Amerikában a zsidók körében felszaporodott a cisztás fibrózis, és még néhány más betegség. Genetikai tanácsadással igyekeznek rajta segíteni. Az arab világban pedig ugyanerről a siketség a nevezetes. Kinek milyen a génkészlete.

2013. jún. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!