Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megtaláltad e már "álmaid"...

Megtaláltad e már "álmaid" munkáját?

Figyelt kérdés

Gondolok arra,hogy nem muszájból mész dolgozni,hanem tényleg szereted amit csinálsz,és ha igen mi az,vagy mi lenne az?

Én személy szerint még keresem..:D


2009. okt. 11. 18:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én megtaláltam,stewardess akartam lenni...aztán az alkalmassági vizsgán jött a ro.hadt nagy pofon,hogy nem lehetek az,mert kancsal vagyok :'(
2009. okt. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Sajnálom,hogy nem sikerült,elég szigorú lehet oda a felvételi követelmény ha ez is kizáró ok lehet...!
2009. okt. 11. 19:01
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen, szülésznőnek és csecsemő- és gyermekápolónak tanulok. Más szakmában nem is tudnám elképzelni magam.
2009. okt. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szép és felelősségteljes szakma,egy új élet világra segitése...;)
2009. okt. 11. 19:03
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is megtaláltam. amióta az eszemet tudom, óvónő akartam lenni. És három éve az vagyok. Imádom a munkámat!
2009. okt. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen! Mivel nagyon fehér és szeplős a bőröm, mindig kerestem megoldást arra, hogy szép barna legyek. A szoláriumban csak égtem és fonnyadt, öregedett a bőröm. Megtaláltam a számomra legszuperebb megoldást, hogy mindig szép barna legyek, és ezt adom másoknak is, tehát barnítok, és élvezem, hogy mások is úgy örülnek, ahogyan én.
2009. okt. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
A barnításról annyit, hogy vársz pár évtizedet, és a többségnek nem lesz rá szüksége. Úgy is mondhatnám, nem egy nyugdíjas szakma.
2009. okt. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szeplős és nagyon fehér a bőröd?És szoliban barnulsz,dolgozol...,nem semmi:/
2009. okt. 11. 21:20
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem az volt álmaim munkája, hogy tolmács legyek. Most végeztem egyetemen és recepciós vagyok... nem találok munkát a szakmában... ez van:S
2009. okt. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mivel írtam, hogy a szoli nem jó, így nyilván nem ott dolgozom és barnulok... A másik: aki vállalkozó szellemű, az sosem nyugdíjas állást keres, hanem mindig az aktuálisan eladható dolgokat.
2009. okt. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!